UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jak się przeciwstawić cyberprzemocy?

 
Elbląg, Jak się przeciwstawić cyberprzemocy?

W środę, 30 października o godz. 10 w PWSZ w Elblągu odbędzie się konferencja „Cyberprzemoc – jak się jej przeciwstawić”.

Jest to V Edycja Kampanii „Cyberprzemoc – jak się jej przeciwstawić”- kampania społeczna "Stop mowie nienawiści!".

Finał V Edycji odbędzie się w ramach programu „Bezpieczny Elbląg” pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie, Warmińsko - Mazurskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Elbląga. Będzie to również podsumowanie konkursu i wręczenie nagród.

Organizatorzy główni: Komendant Miejski Policji w Elblągu oraz Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Elblągu. Współorganizatorzy to: Szkoła Podstawowa nr 15 w Elblągu, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu.

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Ostatnie lata to erupcja mowy nienawiści: miotający przekleństwa z pianą na ustach KODowcy, wściekle "kobiety" z czarnych marszów, a co do mowy nienawisci w sieci,to zapraszam do prześledzenia dyskusji pod artykułami w wyborczej z ostatnich kilku lat: tam istotnie rozwarlo się pieklo
Reklama