UWAGA!

Jubileusz II LO

Jutro o godz. 9.00 uroczystą mszą świętą rozpoczną się obchody 60-lecia II Liceum Ogólnokształcącego, najstarszej szkoły średniej w Elblągu. Swój udział zapowiedziało ponad pół tysiąca dawnych uczniów.

II Liceum Ogólnokształcące było pierwszą szkołą gimnazjalno - licealną, która rozpoczęła działalności po II wojnie światowej w październiku 1945 roku. Jak informuje Marek Nowosad, rzecznik prasowy II LO, obchody 60 – lecia szkoły zostały przeniesione na czerwiec ze względu na jesienne wybory.
     - W sobotę o godz. 9.00 w kościele pw. Matki Boskiej Królowej Polski odprawiona zostanie uroczysta msza święta – zapowiada Marek Nowosad. - Następnie uczestnicy zjazdu absolwentów przejdą do centrum kultury Światowid. Tam o godz. 11.00 spotkają się z dyrekcją szkoły oraz radą pedagogiczną i młodzieżą. O godz. 13.00 w II LO rozpocznie się spotkanie pokoleń, zaś o godz. 16.00 na grobach zmarłych nauczycieli zostaną złożone kwiaty. Wieczorem, ok. godz. 19.00, rozpocznie się bal absolwentów.
     Swój udział w rocznicowych obchodach zapowiedziało ponad pół tysiąca dawnych uczniów. Będzie to piąty zjazd absolwentów „dwójki”.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama