UWAGA!

Kalendarz portEl.pl na 2015 r.

 Elbląg, Kalendarz portEl.pl na 2015 r.

Już po raz szósty nasza gazeta wydała kalendarz ścienny, którego główną ozdobą są zdjęcia wykonane przez Czytelników portEl.pl biorących udział w konkursie „Fotka miesiąca”. Kalendarza nie można kupić, ale można go będzie wygrać w konkursie, a także wylicytować na aukcji WOŚP.

Konkurs „Fotka miesiąca”, prowadzony od 13 lat na łamach Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl, cieszy się ogromną popularnością. Spośród 1005 zdjęć zgłoszonych w minionym roku, wybraliśmy trzynaście, naszym zdaniem, najciekawszych i jednocześnie spełniających surowe wymagania "do druku". Zdjęcia przedstawiają nie tylko piękno regionu, ale także prezentują walory turystyczne i możliwości rekreacyjne Elbląga i okolic. Karty kolejnych miesięcy zdobią kadry wiosenne, letnie, jesienne i zimowe z pól, leśnej gęstwiny, plaży smaganej wiatrem, ale jest i pędzący "z prędkością światła" tramwaj oraz dom "w cieniu".
       Autorami fotografii wykorzystanych w kalendarzu na rok 2015 są: Jarosław Jaroszuk, Arek Ławrynowicz, Krzysztof Kosecki, Krzysztof Polak, Józef Wódczyński, Andrzej Freda, Adam Nieczuja-Ostrowski, Krzysztof Ochendowski, Adam Widowski, Zbigniew Siwoń, Radosław Gugała.
       Tradycyjnie zapraszamy na wystawę "Fotki miesiąca", której wernisaż odbędzie się 20 stycznia o godz. 18 w Centrum Spotkań Europejskich Światowid.
       A jak stać się posiadaczem wyjątkowego kalendarza portEl.pl? Będzie można go wygrać w konkursie, który ogłosimy na naszych łamach już niebawem lub wylicytować na aukcji na rzecz WOŚP.
       Kalendarz można także pobrać w wersji PDF.
      
      
A

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Jak co roku kolo wzajemnej adoracji. A fotki które robią to dno dna... Wystarczy zobaczyć ekf... Ale chcą być tacy pro... Tacy fajni. Lepsi... Haha
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  12
  Paaaaanie daj Pan... (2015-01-07)
 • TADAM!!!!Do malkontenta powyżej. Nie należę do EKF.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  6
  redrum(2015-01-07)
 • co rok te same nazwiska. .. robiąc dobre zdjęcie inni autorzy nie mają szans, tak jak ktoś tu wspomniał kółko wzajemnej adoracji, po znajomości ocenianie zdjęć. Niektóre super zdjęcia kwitną tygodniami w poczekalni a jak wychodzą to w 90% są to nazwiska wymienione w artykule. Ale cóż autorzy mają rację bo w dzisiejszych czasach bez znajomości nie da się tyle wskórać co z znajomościami. Mimo wszystko gratuluję
 • Dawniej kalendarz był w pdfie do pobrania za free. A teraz ? Redakcyja elytom się stała i nic za darmo Elblążakom nie udostępnia. A w du. .. pie was mam Portelowcy.
 • ja bym zrobil kalendarz na nowy rok a na kartach dni opisal co sie stalo rok tem utego samego dnia oczywiscie z aferami wypadkami obowiazkowo bez tego ani rusz
 • Jezu jaki kwas w tym miescie
 • admin Już jest PDF. Był mały problem techniczny :) www.portel.pl
 • ładne fotki a do malkontentów mam pytanie, kiedy wy w końcu opuścicie to miasto bo tylko tlen zabieracie ?
 • Jeśli jest to prawda o czym piszecie i kadr Pana Adama powstał w okolicach Borów, to fajnie to wygląda w kalendarzu. "Region elbląski widziany oczami czytelników portel. pl". Powinien być pod spodem dopisek (i bory. .. ) Prawdę mówiąc to zdjęcie w tym wypadku wypaczyłoby sens tego kalendarza, a jego nakład powinien być wypuszczony z innym zdjęciem.
Reklama