UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • MariuszLewandowski-Fc Akcja to zdecydowany niewypał ponieważ ogranicza się do pobożnych życzeń i nie wniosła niczego poza szumem w mediach zakończony kolejną falą hejtowania samych uczestników akcji. Pani Marto to może w ramach zwalczania hejtu przypomni Pani jak mnie Pani schejtowała po "Ogrodach Polityki" i przypomni co zrobił Sąd Apelacyjny w Gdańsku w sprawie "Gangu Kulawego" ? Hejtujemy czy piszemy prawdę ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    MariuszLewandowski-Fc(2016-02-23)
  • do MariuszLewandowski-Fc: Musi pan koniecznie przeczytać wcześniejszy artykuł dotyczący tego tematu (zakładam że pan nie czytał i dlatego nie wie że mają być uprzywilejowane grupy, w których dopuszczona będzie nienawiść w imię walki z nienawiścią) pt. "Czas znienawidzić nienawiść), jeśli pani Marta rzeczywiście pana zhejtowała, to być może jest ona w gronie tych uprzywilejowanych. Myśląc o takich uprzywilejowanych środowiskach mam jak najgorsze skojarzenia. Historia Polski choćby od 1945 r jest obfita w podobne akcje uświadamiania "ciemnego" narodu. No i ta nazwa "Pionierzy Równości", również mam nieciekawe skojarzenia. Z historii Francji wiemy jak była wprowadzana "równość" - na szafocie przez oddzielenie głowy od reszty ciała.
  • "Zabrania się zabraniać"
Reklama