UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • CHORZY KOMENTATORZY! Szpan to jest jak laseczki-żoneczki w ilościach hurtowych przemieszczają się nowiutkimi SUV-ami za grube setki tysięcy złociszy po naszym biednym mieście. A tu facet z sentymentu zagospodarował old timera i komus to przeszkadza. Co za syf.
  • @ls - Old timer z co najwyżej z 2015 roku dobre dobre
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    zett11(2022-03-30)
  • @ls - Widziałem nieraz jek te żoneczki parkują, manewrują tymi suvami; kupa śmiechu.....
  • @ls - Dlaczego takie dodże mustangi i inni nie potrafią normalne i cicho ze świateł ruszyć? Ten huk to nie szpan, to niby co? Szpan niedowartościowanych chłopców i tyle.
  • @ls - To nie jest old timer tylko nowy dodge challenger i nie 5.7 HEMI tylko 6.1 HEMI 425km i trzeba dużo pokory i jeszcze więcej doświadczenia i umiejętności żeby prowadzić takie auto. A że napęd na tył nie wybacza błędów... Kierowca nauczył się na własnej skórze. Pytanie czy wyciągnie z tego wnioski i podszkoli technikę jazdy takim autem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    0
    Rzeczowo bez hejtu(2022-03-30)
  • @ls - To nie żaden Old timer tylko nowy model.
  • @Rzeczowo bez hejtu - Jaka to była wrsja silnikowa nie wiadomo. Była też wersja gayowska 3,5 V6.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Trocin(2022-03-30)
  • @Rzeczowo bez hejtu - 5.7,rocznik 2014,jest już na otomoto.
  • @rm - Ok tak mi się wyświetlił moja omyłka
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    rzeczowo bez hejtu(2022-03-31)
  • @ls - Przegrzał się czepek od chwilowego słoneczka
Reklama