UWAGA!

Kierowco, zwolnij

 Elbląg, Kierowco, zwolnij
fot. policja

205 skontrolowanych kierowców i 77 mandatów za nadmierną prędkość – to wyniki akcji „Młodość – Brawura – Prędkość”. Działaniami była objęta cała Warmia i Mazury.

Policjanci podsumowali dwudniowe działania „Młodość – Brawura – Prędkość”. Głównym ich celem jest ograniczanie liczby wypadków drogowych poprzez egzekwowanie, zwłaszcza od młodych kierujących, przestrzegania ograniczeń prędkości i innych przepisów ruchu drogowego.
       77 kierowców otrzymało mandaty za przekroczenie dozwolonej prędkości, w tej grupie było 18 kierowców, którzy mieli uprawnienia przez niecały rok. 7 kierowców ukarano za brak środków bezpieczeństwa, takich jak pasy czy foteliki dla dzieci. Zatrzymano trzech pijanych kierowców. Policjanci skierowali do sądu 7 wniosków o ukaranie i zatrzymali 8 dowodów rejestracyjnych. Dzisiaj działania „Prędkość” jak również „Pierwszy weekend wakacji”.
       Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze w dużej mierze zależy od nas samych, od naszej kultury jazdy, szeroko rozwiniętej wyobraźni oraz przewidywania.
      
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama