UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Klika słów prawdy na temat MPO (głos czytelnika)

Elbląg, Klika słów prawdy na temat MPO (głos czytelnika)
fot. nadesłana

W czasie gdy w mediach trwa wymiana lisów pomiędzy byłym i obecnym dyrektorem MPO, którzy opisują swoje niezliczone zasługi i nawzajem oskarżają się o obecna kondycję finansową spółki, ja od początku sierpnia nie mogę się doprosić, żeby MPO zabrała spod obudowy śmietnika worki z gruzem, za których wywóz zapłaciłam przy zakupie worków.

Wykonałam już kilkanaście telefonów, zgłosiłam reklamację i cały czas słyszę tylko zapewnienia, że sprawa zostanie załatwiona. Za kilka dni kończy się wrzesień, a worki dalej stoją....
       W moich wielokrotnych rozmowach z MPO informowałam, że worki zostawione zostały przy obudowie śmietnika, kiedy ten znajdował się jeszcze w głębi osiedla przy budynkach S.M. Parkowa ( teraz śmietnik znajduje się w innym miejscu), zostawiłam nawet numer telefonu w razie gdyby był problem z wjazdem, bo na osiedlu stoi szlaban. Naprawdę nie wiem co mogłabym jeszcze zrobić, żeby te worki w końcu zostały stamtąd zabrane. Dodam jeszcze, że na początku sierpnia przy starej obudowie śmietnika stały tylko dwa worki z gruzem, teraz leży obok nich kilka innych worków i jakieś inne porozwalane śmieci, co widać na zdjęciach.
       Jestem zażenowana całą tą sytuacją. Czy naprawdę wszyscy tak się zapędzili w tych politycznych przepychankach, że zapomnieli o obowiązkach jakie Spółka ma wobec swoich Usługobiorców? W jaki sposób ma się poprawić kondycja finansowa MPO skoro firma najzwyczajniej nie świadczy usług za które bierze pieniądze? MPO jako Spółka Miejska finansowana jest z pieniędzy Podatników i może nieopłacalne jest świadczenie jakichkolwiek innych usług?
       Ja jako młody przedsiębiorca mówię stanowcze NIE takim praktykom i nie mam zamiaru się temu wszystkiemu bezczynnie przyglądać! Przy zakupie worów otrzymałam również instrukcję w jaki sposób należy zgłosić odbiór worków. Proponuję na drugiej stronie tej kartki zamieścić informację, o konsekwencjach wynikających z niewywiązania się z umowy przez Usługodawcę. [fotoc]
       Sprawa niskiej jakości świadczenia usług, a może raczej ich brak, dotyczy również wywozu odpadów wielkogabarytowych zgodnie z terminarzem. Obudowa śmietnika została przeniesiona w bardziej reprezentatywne miejsce przy jednej z głównych ulic w centrum miasta- wjazd na osiedle przy ul. Robotniczej przy Gimnazjum nr 9- a śmieci jak leżały od początku miesiąca tak leżą dalej...
      
Zażenowana Klientka MPO
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama