UWAGA!

Klimatyczny wieczór z jazzem

2019-07-18
14:49
 
Kolejny wieczór z muzyką już w najbliższy piątek
Kolejny wieczór z muzyką już w najbliższy piątek (fot. Michał Skroboszewski, arch. PortEl.pl)

Kawiarnia Wyspa Skarbów, którą znajdziecie przy ul. Stary Rynek 10, zaprasza na wieczór z muzyką. Już w najbliższy piątek, 19 lipca o godz. 19, będzie można posłuchać na żywo Wojciecha Hazy, który umili gościom czas grą na saksofonie. 

Od ponad 10 lat Wyspa Skarbów chętnie odwiedzana jest przez elblążan i nie tylko. To klimatyczne miejsce z duszą, które serwuje wyśmienitą kawę oraz wszelkiego rodzaju desery, świeżo wyciskane soki i inne smakołyki. 
       - Niedawno zdaliśmy sobie sprawę, że obecnie jesteśmy najstarszą czynną kawiarnią w Elblągu – tak mówił o Wyspie Skarbów jej właściciel Piotr Gęsicki, podczas 10-lecia tego miejsca. - Na pewno wiele zawdzięczamy położeniu tego miejsca, bo to serce starówki. Myślę, że gościom sprzyja też domowy klimat, który stwarzamy, by było przyjemnie i przytulnie. To nasza pasja, lubimy tu przebywać. To nie do końca nasza praca, to raczej sposób, by czerpać radość z każdego dnia, z każdego gościa, każdej przebytej tu chwili. Nie podchodzimy do tego tylko jako interesu, ale jako do miejsca z duszą.
      
------------Art. promocyjny----------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej