UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • POPiSLDPSLUWAWSNowoczesna. .. to z grubsza jedna partia różniąca się kosmetyką. Tak, wiem że PiS wgląda na lepszy w porównaniu z PO - bo o dziwo w paru ustawach posłuchał społeczeńśtwa etc. , nie mówiąc o słynnym "pińcet+" (za to resztę skopie, zobaczycie) - ale to nie wynika z tego, że PiS jest taki git, tylko z tego, że "rządy" PO to już była patologia niemal bez limitu (za to z przykrywką mediów powiązanych z PO i ich "kolegami po biznesie"). .. ale KOD. .. ehhh, KODeina to wprost produkt banksterki, pana Sorosa i jemu podobnych (sam Soros wyraził niepokój, że w Polsce się strasznie dzieje - a co on ma do Polski, czy innego kraju poza USA/Izraelem gdzie robi interesy ??? -ahh, sponsoruje tu parę "organizacji społecznych" szerzących "demokrację" -te same co na Bliskim Wschodzie, zapomniałem). .. więc logiczny wniosek jest prosty - jeśli ktoś jeszcze wierzy w Świętego Mikołaja KOD - to albo jest sprzedajną d. .. ą, albo użytecznym idi0tą. Sorry, ale prawda boli. PS. Dla KODeiny - jakbyście byli głusi i ślepi - słynny "Trybunał Konstytucyjny" wprowadził gen. jaruzelski, i "Trybunał" ten nic ważnego nie zrobił, ani nie kiwnął nawet palcem, kiedy NASZE (społeczeństwa) interesy/wolności były zagrożone ze strony "rządzącej" opcji. Logika też boli. Przykro mi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    PolskiAnarchista(2016-03-22)
  • A niby dlaczego
Reklama