UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński (. .. )Do tego za chwilę powstanie przekop, kolejna atrakcja i potencjalny cel wypraw np. rowerowych z Elbląga, potem tramwajem wodnym do Kryni i z powrotem na wschodnią stronę Zalewu. Sam tak jechałem/płynąłem w tym roku, sam rozmawiałem z tuzinami ludzi z całej Polski, którzy pojąć nie mogli, że lokalne władze nic nie robią w kwestii organizacji choćby transportu do tolkmickiego portu, czyli tej wodnej przystani na szlaku. 5.O utrzymanie tej linii niech cię pusta głowa nie boli, to nie jest zadanie samorządów tylko PRZEWOŹNIKÓW, którzy - jak wspomniałem wyżej - są bardzo zainteresowani przewozami na tej trasie. Ignorant jesteś bez szkoły i pojęcia w temacie bladego nie masz więc albo daruj sobie jakiekolwiek komentowanie w tej kwestii, albo pisz otwarcie, żeś peowski troll zainteresowany hajsem za rozgrabienie tego majątku społecznego, neoliberalny chciwcze bez rozumu. [zdj. Takimi "tramwajami szynowymi", czy po prostu szybką kolejką PKM, dojeżdża się dziś - również po sezonie - do samego Helu, jakoś przewoźnikowi się opłaca, zaś mieszkańcy są bardzo zadowoleni - wiem, byłem, widziałem, pytałem, jechałem. ) Hashtagi: #samorzad, #zlodziejstwo, #KolejNadzalewowa, #EgZdroj
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    3
    RobertKoliński(2021-03-23)
  • @RobertKoliński - Witam, Były rozmowy w sprawie reaktywacji w ten sposób, aby po linii kolejowej przebudować torowisko (i tak do wymiany)na 1000mm, zelektryfikować i uruchomić tramwaje z Elbląga. Taka kolej funkcjonuje na wybrzeżu w Belgii i ma ok. 60km. A u nas nie może? Pani burmistrz Tolkmicka projekt zna. Nie wiem dlaczego nie poddała pod dyskusję.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    Piotr (Tolkmicko)(2021-03-23)
  • RobertKoliński @Piotr (Tolkmicko) - Dzień dobry, panie Piotrze - ja wiem, że były jakieś rozmowy między gminami, z których jednak wiele nie wynikło (nie znam szczegółów wszystkich, ale mniej więcej znam ich efekt - praktycznie żaden). Do dziś nurtuje mnie pytanie, dlaczego lokalni samorządowcy nie potrafią się zorganizować i wspólnie wystąpić np. w sejmiku, mocnym głosem domagając się od Zarządu Województwa W-M (PO/PSL)reaktywacji i odbudowy tego szlaku. Tak z ciekawości tylko spytam - obecna władza w Tolkmicku, Fromborku czy Braniewie to z którego politycznego nadania pochodzi? Bo może to by coś wytłumaczyło w sprawie?:) Hashtagi: #samorzad, #zlodziejstwo, #KolejNadzalewowa, #EgZdroj
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    RobertKoliński(2021-03-23)
  • @RobertKoliński - Panie Robercie - napisze Pan na dowbor(at)wp. pl - podam kontakt i więcej szczegółów. Może coś się uda zrobić.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Piotr (Tolkmicko)(2021-03-23)
Reklama