UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pytanie kieruję do zagorzałych obrońców Kolei Nadzalewowej. Ile razy (ale tak z ręką na sercu)skorzystalibyście z tego środka lokomocji? Raz w życiu, albo wcale. Bo po co? Dokąd? W jakim celu? A drezyny? Owszem medialne, ale do czego miałyby służyć? Jako zabawka? Bicie piany i tyle.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    Drezyna(2021-03-23)
  • @Drezyna - Trzeba reaktywować, bo koliński chce się przejechać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    Kermit(2021-03-23)
  • @Drezyna - A Ty korzystałeś z tej kolei jak była ? jeżeli nie to po co się wypowiadasz, a ja wspominam, jak w młodości podziwiałem te widoki Zalewu z pociągu, chętnie bym dzisiaj korzystał z tej kolei wielokrotnie, zamiast nudnej jazdy samochodem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    pytanie do Ciebie(2021-03-23)
  • @pytanie do Ciebie - Ja korzystałem. Wielokrotnie. A teraz bym się rowerem przejechał, bo pociąg, to już tam nie pojedzie. Czas się obudzić.
  • Ja swoimi rowerami robię ok. 2500 km rocznie od ponad 10 lat i też byłbym chętny na tę nową trasę, ale jak rozbiorą te tory to ta MOŻLIWA atrakcja nie powróci, obudź się ! bo nie każdy może i chce rowerem jak Ty.
  • @Drezyna - Ja swoimi rowerami robię ok. 2500 km rocznie od ponad 10 lat i też byłbym chętny na tę nową trasę, ale jak rozbiorą te tory to ta MOŻLIWA atrakcja nie powróci, obudź się ! bo nie każdy może i chce rowerem jak Ty.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    pytanie do Ciebie(2021-03-23)
Reklama