UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • kolejna idiotka. te młodociane pustaki w dziesiejszych czasach sa skazane na samozaglade. to jest zero logicznego myslenia zero wyobrazni. Najgorsze jest to je oni maja juz mozliwosc wziecia udzialu w wyborach. Stad te slupki poparcia dla lewactwa czyli PO, Wiosny i innych zdrajcow. No bo przeciez kto normalny glosuje na tych oszolomow jak nie mlodociane jelopy o zerowej swiadomosci wyborczej?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    34
    42
    ursus(2019-08-27)
  • ursus ty to masz nasrane we łbie, mam nadzieję, że ty nie masz praw do głosowania... dzban
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    12
    Ja... kiś(2019-08-27)
  • Ursus nie ublizaj ....kim ty jesteś by obrażać obcych ludzi. Auto nie sprawne do tego brak doświadczenia i jest kraksa. Zdrowia dla kierowcy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    3
    Edward nożycoręki(2019-08-27)
  • Mogłam się domyślić że po tonie wypowiedzi jesteś zwykłym pisowcem Oni słyną z wyzwisk ,wulgaryzmów i nietolerancji. I nie mieszkacie do tego religii i wiary. Jestem głęboko wierzaca i NIGDY NIE ZAGLOSUJE NA PIS!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    8
    Bleeee(2019-08-27)
  • @ursus - Tak jest niestety !!!!!
  • @Bleeee - I tu się bardzo mylisz, jest wręcz odwrotnie !!! Masz chyba klapki na oczach a uszy zapchane "miodem" !!!!
  • A Ty pewnie jesteś zwolennikiem PiS o miłosiernym katolikiem. Nie oceniaj nie mając wiedzy!!!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Sebastian1974(2019-08-27)
  • Ale o czym ty w ogole tu piszesz?
  • Czy ty się słyszysz?!?!?! Jad z jeden zmieszany i indolencją intelektualną poganiany!!!!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Sebastian1974(2019-08-27)
  • @Sebastian1974 - Lepiej zamilcz !!! Czy to jest ta wasza tolerancja dla innych, którą tak hejtujecie?
  • No tak, bo lepiej wyrażać swoją opinie na każdy temat, bez jakiejkolwiek podstawowej wiedzy o temacie. Niech się pan lepiej zajmie swoim życiem i skończy szkołę średnią, bo po komentarzu widać, że urządzeń elektrycznych to pan nie opanował tak dobrze jak plucia na innych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Serdeczne pozdrowienia(2019-08-28)
  • No tak. Uderzyła w drzewo to na pewno zwolenniczka PO i innej lewackiej hołoty????????????. No co za beton. Brak słów żeby komentować tą wypowiedź. Weź się chłopie rozpędź i walnij w drzewo obok to może ci przejdzie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Marcinow(2019-08-28)
Reklama