UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Teatrzyk w postaci - patrzcie ludzie na nasze super kombinezony. .. .. malarskie. Cyrku ciąg dalszy w celu zastraszania społeczności.
  • Tak masz rację, ja śmiem twierdzić że nie było żadnego wypadku to wszystko jest wyreżyserowane. Te samochody były tam przewiezione na lawetach, za wszystko jest odpowiedzialny Bill Gates on wszystkim steruje żebyśmy w to uwierzyli, a po co? Wiadomo że chodzi o szczepionkę a w szczepionce jest czip. Policja i ratownicy medyczni też są przekupieni. To wszystko jedna wielka ściema pewne info od koleszki z FBI
  • Na twoim przykładzie widać jakie konsekwencje niesie za sobą nieleczona lub też leczona nieskutecznie choroba psychiczna. Hashtagi: #Egoniasty
  • Cieszę się, że są tacy entuzjaści jak Ty. Rozumiem, że zgłosisz się na ochotnika do zaszczepienia. Super!!! Nie neguję istnienia wirusa, ale to całe zamieszanie czemuś służy i szczerze mówiąć nie chciałabym być zaszczepiona niewiadomo czym dla wzbogacenia koncernów farmaceutycznych. I żeby była jasność kilku moich znajomych przeszło już covid (mieli pozytywne testy). Czuli się podobnie, jak przy dotychczasowych infekcjach wirusowych. Jedyna różnica, że nie mieli węchu ani smaku. Ale najbardziej dolegliwy był dla nich stres, bo nie jest łatwo udzwignąć ciężar psychiczny tej choroby po tym, jak w mediach ciągle trąbią, że brakuje respiratorów, a szpitale są przeciążone. A tak naprawdę nikt nie podaje danych, jakie było obciązenie respiratorów w latach ubiegły z powodu np. grypy. Bo w tym roku przecież grypy nie ma, tylko koronawirus. Poza tym koleżanka, która niegdyś dosyć często chorowała na anginę, stwierdziła, że dla niej dużo bardziej dolegliwe były anginy niż covid. Wiem, że są ludzie, którzy ciężko to przechodzą, a niektórzy umierają. Ale uwierz umrzeć można z wilu przyczyn zdrowotnych, niekoniecznie na covida. I uważam, że śmierć każdego człowiekowieka zasługuje na uwagę, a nie tylko tych którzy zmarli z powodu covid. Chociaż im po śmierci jest i tak już wszystko jedno. Niestety.
  • Palant
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Mlody 11(2020-11-09)
  • @Meja - Całkowicie się z tobą zgadzam. Ludzie od wielu lat umierali na grypę, zapalenie płuc, itp. Teraz 90% zgonów jest z Covid-19 powiązane jedynie w tym sensie, że z powodu ogólnoświatowej paniki nie mają normalnego dostępu do świadczeń medycznych. Mi właśnie mija 10 dzień "izolacji"spowodowanej "zakażeniem"(miałem pozytywny test). Przechorowałem łagodniej niż sezonową grypę, ot jakiś stan podgorączkowy, trochę bólu mięśni i przez dwa dni. Żona przeszła podobnie, z tym że po tygodniu straciła węch i smak. Dzieci (8 i 4 lata)nawet nie zauważyły choroby. 90% znajomych z Covidem przeszło podobnie, najciężej mama koleżanki, bo przez tydzień poleżała w łóżku ale w wieku 60-kilku lat to nawet przeziębienie ciężko się przechodzi. Najgorsze w tym, że tą chorobę leczy się nie medycyną a ustawami. Przepisy regulują ile trwa choroba, ile kwarantanna, itd. Już dawno jesteśmy z żoną zdrowi, mija izolacja, bo oboje mieliśmy pozytywny test ale do pracy wróci jedno z nas, bo drugie musi wziąć wolne na dzieci, które chociaż nie chorowały mają jeszcze 10 dni kwarantanny (ustawowo). I jak tu nie myśleć, że cała ta szopka jest odgórnie sterowana w jakimś celu?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Roman Wysocki(2020-11-10)
  • Zgadzam sie z toba ja też nie wierze. czytałam i słuchałam o tym. .. .w szczepionce jest czip. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Jadzka z parteru(2020-11-11)
Reklama