UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wprowadzić, wzorem innych miast w Polsce, że tramwaj ma zawsze pierwszeństwo i po kłopocie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    31
    41
    Stara bimba(2022-06-27)
  • @Stara bimba - Zapraszam Do Gdańska na Brzeźno, może i oni "wzorem" innych miast wprowadzą bezwarunkowe pierwszeństwo dla tramwajów, a na marginesie to normalne, że rowerzyści zawsze przejeżdżają przez przejścia dla pieszych, wyhamowałem, choć to ja miałem pierwszeństwo.
  • Jak nie masz wyznaczonego pasa czerwonego na przejściu to powinieneś się zatrzymać i przeprowadzić rower, ok? :)
  • czytaj ze zrozumieniem, powiedz to temu rowerzyście (przejście było tylko dla pieszych, brak czerwonego pasa0 ja wyhamowałem samochodem, rowerzysta pokazał mi środkowy palec, ok?
  • @Stara bimba - Już jeżdżą jak święte krowy nie patrząc jak wjeżdżają na rondo czy ktoś już się po nim nie porusza a ty chciałbyś do reszty ich odmóżdżyć. Jeśli zawsze pierwszeństwo to po co motorniczy wystarczy program i czujniki na każdym przystanku i tramwaj po szynach prosto od punktu do punktu pojedzie.
Reklama