UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wcale się nie dziwię że tym złomem nie wyhamowal
  • Z nowych wagonów tylko jeden jezdzi, ktore tez nie mają klimatyzacji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    1
    XYZ,,,,,(2022-06-27)
  • Jak by był złomem to nie dostałby dopuszczenia do ruchu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    9
    XYZ123446679(2022-06-27)
  • @XYZ123446679 - Idąc tym tropem, to połowa aut nie powinna dostać przeglądu, a mimo wszystko go ma. Zdarzyło mi się kilkukrotnie "podróżować" tym tramwajem i zapamiętam to niewątpliwą nieprzyjemność. Wszystko trzeszczy, hałas niemiłosierny, tramwaj rozklekotany, brud, coś się nawet zaczęło dymić na końcu trasy, 0 przystosowania do wózków. Elbląg szczycąc się tramwajami jako ekologiczny środek transportu powinien te oddać do muzeum albo wystawić na starym mieście jako atrakcja turystyczna PRL, bo oglądając reklamy salonu Nokii na tramwaju można się poczuć naprawdę nostalgicznie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    1
    NiePrawyAleSprawiedliwy-(2022-06-27)
  • @NiePrawyAleSprawiedliwy- - tak chciałbyś tworzyć zakłamaną historię, te wagony nie jeździły w czasach PRL-u. A skoro to takie nieprzyjemne, nie "podróżuj" tramwajami, ja nie korzystam ze środków masowego transportu, i nie narzekam.
  • Masz racje, nie jestem ekspertem od taboru tramwajowego, może nie konkretnie ten model był wytworzony przed 1989,ale jego "design" kojarzy mi się maksymalnie z latami 80,a jeśli to nawet 90 to już i tak ponad 25 lat... Ja nie czepiam się nawet do modelu jako modelu, ale ten egzemplarz jest już wyeksploatowany do granic możliwości (nie wnikam w stan techniczny, bardziej użytkowy z perspektywy pasażera). Staram się nie podróżować tymi tramwajami, ale niekiedy byłem zmuszony i uważam że powinny być w lepszym stanie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    1
    NiePrawyAleSprawiedliwy-(2022-06-27)
  • Ten tramwaj to konstrukcja z lat 70,jak najbardziej z czasów PRL. A tramwaje jeżdżą nie po to aby nimi nie podróżować tylko po to aby nimi jeździć. Stan techniczny już dawno kwalifikuje większość elbląskich konstali na szrot. Elbląg jest już jednym miastem w Polsce, gdzie można takie złomy zobaczyć na ulicach
  • @XYZ123446679 - Bo tu piszą sami embloscy milonerzy ze slomą w butach
Reklama