UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kolonoskopii nie trzeba się bać

 
Elbląg, Kolonoskopii nie trzeba się bać
fot. nadesłana

Pracownia Endoskopii Gastroenterologicznej kierowana przez dr. n. med. Marka Pastuszaka znalazła się w gronie zaledwie siedmiu w kraju uhonorowanych certyfikatem "Pracowni kolonoskopii bez bólu".

Wyróżnienia przyznało Polskie Towarzystwo Gastroenterologii na podstawie analizy ankiet wypełnianych przez pacjentów, którzy poddali się badaniu kolonoskopowemu bez znieczulenia. Certyfikat wręczono zespołowi naszych specjalistów podczas międzynarodowej konferencji Warsaw Live Endoscopy, jaka odbyła się w stolicy 4-5 października 2019. Mamy nadzieję, że ta informacja pozwoli wielu naszym przyszłym pacjentom przełamać obawę przed badaniem.

Anna Kowalska, rzecznik prasowy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
 • Jeśli badanie wykonuje dr Pastuszak lub dr Kaliszan jest naprawdę bez bólu i b. profesjonalnie. W ogóle praca wszystkich lekarzy i pielęgniarek tej przychodni zasługuje na najwyższą ocenę.
 • mistrz mistrzów świata.
 • Właśnie wróciłem ze szpitala, z informacją PILNE zaproponowano mi listopad 2020, poprosiłem o wpis ołówkiem
 • W Gdańsku będzie szybciej pozdrawiam Copernicus Nowe Ogrody
 • Wydaje się mało prawdopodobne, aby w pracowni gastrologicznej wyznaczono tak odległy termin na pilne badanie.
 • Problemem jest, ,przepustowość, ,Pracowni Kolonoskopii. .. .. a stąd i terminu pilne po 300 dni. .. Niestety ilość ludzi dotkniętych chorobami układu trawienia ciągle wzrasta. .. .. A i będzie wzrastać. Warunki bytowe, odżywianie ( jakość żywności), stress, brak jasnej i czytelnej profilaktyki, stan higieny czy nawet jakość wody w codziennym życiu to przyczyna, ,produkcji, ,chorych. Trendy są, ,rosnące, ,i nawet kilku cudownych doktorów nie zlikwiduje kolejek. Jak dołożymy wytyczne NFZ zakresie finansowania służby zdrowia, szczególnie w Elblągu no to mamy problem nie do rozwiązania. Żadne, ,dobre zmiany, ,. .. 500+, cudowności polityki społecznej i obiecanek nie poprawią zepsutego zdrowia.
 • leczę się z mężem od wielu lat u dr kaliszana, cudowny lekarz, brak mi słów uznania dla całej przychodni. dziś w polsce już chyba nie ma tak wspaniałych lekarzy, którzy są tak zaangażowani w zdrowie pacjenta. lekarz naprawdę z powołania. 100 lat panie doktorze
 • Czy można w tej przychodni zrobić badanie za własne pieniądze a nie czekać na litość NFZ ?
 • Przede wszystkim warto zaakcentować, że dr. Marek Pastuszak jest osobą wyjątkowo kulturalną i cierpliwą, a swój zawód wykonuje z pasją i godnością. Każdy pacjent może liczyć na profesjonalna i ludzką wizytę u niego! Panie Doktorze serdecznie pozdrawiam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  0
  Kay_Na_Idiotów(2019-10-08)
 • Doktor Pastuszak najwyższa klasa. Problem tylko w preparacie do oczyszczania, bo nie kazdy oczyszcza dobrze jelita mimo scisłego stosowania sie do zalecen producenta.
 • Niestety to prawda.
 • @stała pacjentka - to prawda
Reklama