UWAGA!

Komendanci policji odchodzą na emeryturę

 Elbląg, Marcin Grabowski (po lewej) i Robert Muraszko
Marcin Grabowski (po lewej) i Robert Muraszko (fot. KMP Elbląg)

W piątek oficjalnie ze służbą pożegnał się mł. insp. Marcin Grabowski, zastępca komendanta miejskiego policji w Elblągu. W przyszłym tygodniu na emeryturę ma odejść również obecny komendant Robert Muraszko.

52-letni Marcin Grabowski służył w policji od 1994 roku. Pracował głównie w pionie walki z przestępczością gospodarczą a także w Centralnym Biurze Śledczym. Od 2009 roku był naczelnikiem Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KMP w Elblągu, w 2016 roku został zastępcą komendanta policji w Elblągu. Oficjalne pożegnanie zastępcy komendanta odbyło się w piątek w Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu.

Jak się dowiedzieliśmy, w przyszły czwartek podobna uroczystość będzie dotyczyć 46-letniego insp. Roberta Muraszko, który również przejdzie na emeryturę. W policji służy od 1997 roku, od 2008 roku był zastępcą komendanta policji w Elblągu, w 2016 roku został komendantem tej jednostki.

Kto będzie nowym komendantem policji w Elblągu i jego zastępcą? Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że pod uwagę na stanowisko szefa może być brany drugi z obecnych zastępców komendanta elbląskiej policji mł. insp. Tomasz Piaskowski.

RG

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama