UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Elblążanom można jedynie pogratulować głupoty. Nie odwołuje się prezydenta, nie mając w zapasie lepszego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    arek224(2013-05-09)
  • Są i to poważni ludzie, takim pierwszym kandydatem jest Pan Wilk, któremu nie można nic zarzucić, jest dobrym fachowce, ,a przedewszystkim normalnym człowiekiem, a tylko Tacy powinni sprawować taką funkcję. Wiem niektórzy mnie wyśmieja, a niech sie śmieją bo mi wcale do śmiechu, peowcy to najbogatsi ludzie i niedługo będą robi co będą chcieli, bo rżadzi ten kto ma kasę.
  • arek224 ale poleciałes z wazeliną. .. ale obawiam się, że to nie problem wybrac lepszego od fasoli.
  • @ elb3 Pod warunkiem, że będzie w kim wybierać, a w to wątpię.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    niezamieszkały(2013-05-09)
  • No i proszę, wyznaczony namiestnik pełniący ważną dyrektorską funkcję zamierza poradzić sobie z Elblągiem w pojedynkę. Nie potrzebni nawet zastępcy. To jest dopiero dzielny człowiek. Ciekawe co tym razem z tego się wylęgnie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Kaligula(2013-05-09)
  • @niezamieszkały jeszcze płacą w um za wazeliniarstwo na portalach? Widze, że mocno sie wczuwasz a przeciez tu nie mieszkasz:) wiec chłopie bierz połowe tego co bierzesz albo zmien lekarza!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    mlody6(2013-05-09)
  • koleś będzie tańczył jak mu zagrają w końcu to człowiek PO drodzy elblążanie nie pozwólmy na wodzenie nas za nos i kolejne eksperymenty Partii Obłudy w Naszym Mieście w WYBORACH oddajmy ROZSĄDNY głos omijając szerokim łukiem listy PO ! po co przysłali człowieka z PO żeby posprzątał ten cały bajzel aby prokuratura nie dobrała się byłym do tyłków i rzuciła prawdziwe światło na poczynania tej partii?
  • Nawet mi wizualnie nie pasuje, podobny do Tych wszystkich z PSL-u, a Ci to juz wogóle. .
  • Główne zadanie to obniżenie czynszów w mieszkaniach ZBK do realnych kosztów utrzymania, takich jak w mieszkaniach własnościowych. Włąścicielem mieszkań nadal jest miasto Elbląg - po śmierci lokatorów może je sprzedać na wolnym rynku i to powinien być zysk miasta.
  • @mlody6 Jeśli troskę o przyszłość rodzinnego miasta i rodziny która tam mieszka nazywasz wazeliniarstwem, to serdecznie współczuję Twoim bliskim. Mam ugruntowane zdanie na temat referendum i to co czytam na Portelu i w innych miejscach tylko potwierdza mój pogląd, że prowodyrzy tej zadymy wykorzystali mniej pojętną część elbląskiego społeczeństwa do opróżnienia stołków w ratuszu i dorwania się do koryta. Niestety do wielu jeszcze nie dotarło, że referendum zatrzyma rozwój i tak zapóźnionego miasta.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    niezamieszkały(2013-05-10)
  • @niezamieszkały to nie upoważnia Ciebie do plucia w twarz 24 tys. elblążan co nazywasz rozwojem 2 mosty i parę kilometrów dróg? Dzięki temu owszem będzie nam się lepiej jeździło ale nie będzie nam się lepiej żyło.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Lolelb(2013-05-10)
  • @niezamieszkały koryto sie urwało i dlatego tak płaczesz? Jeczysz na tych stronach jakby Ci płacili. .. jak czytam twoje załosne wpisy to jestem za aborcją, eutanazją i odstrzałami.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    edgar47(2013-05-10)
Reklama