UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Szczerze?? Przeczytałem może z 10 linijek art. I dalej nie ma sensu. Jak ktoś kto nie zna miasta, może określić które (i gdzie) autobusy są potrzebne i gdzie?? I to pewnie (do tego w art. nie doczytałem) za nie małą. Kasę lepiej niech zarząd ZKM w godzinach pracy poczyta komentarze np. pod tym art. będzie i tanio i bedzie wiadomo czego pasażerowie oczekują. Np.?? Gronowo Górne miejscowość przemysłowa jest tam sporo zakładów i co?? 1,5 autobusu?? Tak 1,5 czyli 16 i 22 której kursy są tak częste. O godzinach odjazdu z Gronowa np. gdy skończę pracę o 22 czy o 6 też warto wspomnieć, 40 min czy ponad 60 min. to zbyt długi czas oczekiwania - szybciej dojdę do centrum miasta na piechotę. Dojazd z Zawady, Zawodzia czy Zatorza, Bielan (nie wspominając o takich dzielnicach jak Pruchnik czy Krasny las, Dąbrowa) jest praktycznie nie możliwy, szczególnie pracując na zmiany. Dogodna komunikacja miejska to zmniejszenie korków, parkowania (tak w niektórych zakładach nie ma gdzie zaparkować np. jadąc na 14 do pracy), mniejszy ruch to poprawa bezpieczeństwa, i czystsze powietrze. Obecnie rozkłady jazdy moim zdaniem albo są przestarzałe lub też wymyślała je osoba znająca temat tylko z za biurka. Kazimierzowo tam też spora część dojeżdża do pracy komunikacji brak Nowa Holandia jeden autobus na pół dnia, modrzewina jakaś 9 tam jeździ.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    Tomasz85(2020-01-28)
  • Jestem mieszkańcem Elbląga. Miasto utrzymuje za pieniądze z podatków komunikację miejska. Wpływy za bilety nie pokrywają realnych kosztów. Brakuje pieniędzy więc szuka się oszczędności. Nie widzę powodu aby mieszkańcy miasta Elbląg utrzymywali autobusy mieszkańcom gminy Elbląg. Gronowo Górne leży w GMINIE Elbląg zatem niech gmina zaplanuje wydatki w budżecie na autobusy do swoich miejscowości z własnych dochodów. Albo niech się Gronowo Grn przyłączy do miasta jako dzielnica, osiedle i płaci podatki w kasie elblaskiego ratusza.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Ja też tu mieszkam(2020-01-29)
Reklama