UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jestem mieszkańcem Elbląga. Miasto utrzymuje za pieniądze z podatków komunikację miejska. Wpływy za bilety nie pokrywają realnych kosztów. Brakuje pieniędzy więc szuka się oszczędności. Nie widzę powodu aby mieszkańcy miasta Elbląg utrzymywali autobusy mieszkańcom gminy Elbląg. Gronowo Górne leży w GMINIE Elbląg zatem niech gmina zaplanuje wydatki w budżecie na autobusy do swoich miejscowości z własnych dochodów. Albo niech się Gronowo Grn przyłączy do miasta jako dzielnica, osiedle i płaci podatki w kasie elblaskiego ratusza.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Ja też tu mieszkam(2020-01-29)
  • Po 1 jakbyś nie wiedział to gmina Elbląg partycypuje w kosztach utrzymania komunikacji miejskiej która wyjeżdża poza granice miasta. Po 2 pracuję w gminie Elbląg nie mieście Elbląg, więc idąc Twoim tokiem rozumowania chcę by moje podatki zasilały budżet gminy, nie miasta, które nie potrafi zadbać o mieszkańca, a za to, że mieszkam w mieście płacę podatek od nieruchomości i jeszcze kilka innych dodatkowych opłat.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Tomasz85(2020-01-29)
  • A pozatym nie mieszkańcą gminy Elbląg tylko mieszkańcą miasta Elbląg którzy do pracy dojeżdżają.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Tomasz85(2020-01-29)
Reklama