UWAGA!

----

Konferencja dla nauczycieli jazdy

 Elbląg, Konferencja dla nauczycieli jazdy

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego współorganizuje konferencję pt. „Społeczna misja nauczycieli jazdy”, podczas której będą mogli się spotkać przedstawiciele zainteresowanych Ośrodków Szkolenia Kierowców i instytucji, którym zależy na poprawie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Jest to wspólna inicjatywa WORD w Elblągu, Ministerstwa Infrastruktury, Polskiej Federacji Stowarzyszeń Szkół Kierowców oraz Grupy Image. Celem konferencji jest poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez doskonalenie kompetencji zawodowych nauczycieli jazdy.
     Konferencja odbędzie się 24 kwietnia w godz. 9-13.45 w Bibliotece Elbląskiej przy ul. św. Ducha 3-7.

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • niech instruktorzy nauki jazdy pilnuja zeby kursant wlaczal swiatla w czasie jazdy!!!
  • "L" to udręka ulic!! nie wpuszczać ich do miasta ! niech się uczą na obrzeżach !! jak staną na światłach to przejeżdża 1 ! samochód albo wcale ! za to powinny być mandaty! Na Kochanowskiego uczą sie parkować na parkingu publicznym !? nie jednemu już uszkodzili auto, mi zresztą też i chamy nawet się nie przyznają tylko uciekają !! Wynocha z "L" z miasta !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    wk-y na L(2008-04-17)
  • Do przedmówcy: A Ty się nigdy nie uczyłeś?????!!?!?!!!!!
  • Kto nie ukonczyl ZSZ przy PKS w Elblagu o kieronku mechanik - kierowca to nigdy nie bedzie dobrym kierowca. NIektorzy dalej sie uczyli tak jak ja i oni tylko powinni pracowac w drogowce to by takich numerow nie robili po ktorych szybko trzeba uciekac na emeryture - jak sie uda oczywiscie. Pozdrowienia dla prawdziwych kierowcow po ZSZ przy PKS w Elblagu. !
  • Zapomnial wul jak cielenciem byl. L terz musi gdzies sie uczyc i oni jezdza ostroznie a chamstwo to ze strony kierowcow sama widzialam w stosunku do L zajezdzaja im droge a ci ludzie dopiero sie ucza. Itak maja wiele stresow a tu taki cham im jeszcze droge zajedzie lub cwaniak tak wyczuje ze w przed L przychamuje zeby go walnela WIDZIALAM JAK INSTRUKTORZY REAGUJA NA TYCH CWANIAKOW Byla kursantka
Reklama