UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Spółdzielnie mieszkaniowe to nowotwór! Tylko wspólnoty mieszkaniowe mają sens i zapewniają kontrolę funduszu jakimi dysponują mieszkańcy. Jesteś we współdzieli? Zakładajcie czym prędzej wspólnotę mieszkaniową, bo każdy dzień zwłoki działa na Waszą niekorzyść.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    44
    23
    Gosc8764(2021-03-03)
  • @Gosc8764 - Ciekawa sprawa te wspólnoty, tam dopiero są przekręty. Tylko nie wiem jakim cudem tak ich wszyscy chwalą. No ale, to też zależy od tego jakich masz sąsiadów. Ja mam takich co nic im się nie podoba, nic nie można uchwalić, bo zawsze są na nie. A najfajniej jest jak ktoś we wspólnocie nie płaci za mieszkanie. Myślę, że transparentność zależy tylko od woli tego, kto rzeczywiście chce się czegoś dowiedzieć, i od tego czy się zna chociaż minimalnie na czym polega administracja budynkami. Hashtagi: #Xyz
  • Bo we wspólnocie masz wszystko czarno na białym. A współdzielenie?
  • @Jjrr - Tak we wspólnocie masz czarno na białym, że za usługę wartą 20 zł no z dojazdem niech będzie 70 zł (przyspawanie jednej rurki)wspólnota płaci 1000 pln. , Zagospodarowanie terenu wokół budynku od min. 4 lat jest rzeczą nie możliwą do realizacji, a mimo to 14 000 pln na projekty wydane. I na projektach kończy się temat. Wspólnoty na zebraniach potrafią tylko fajnie fantazjować i opowiadać co zrobimy, a realizację widać w większości wspólnot - SYF, a spółdzielnie chociaż dbają o tereny np Sielanka. Ale to jest jak z pracą: wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    Tomasz85(2021-03-03)
Reklama