UWAGA!

Koniec kupowania numerków?

Po wielu interwencjach dobra wiadomość dla zmotoryzowanych elblążan.

Od dziś wizytę w wydziale komunikacji można uzgodnić telefonicznie, a nie tylko zjawiając się osobiście we wczesnych godzinach porannych. Jak informuje rzecznik Urzędu Miejskiego Artur Zieliński, zapytania dziennikarzy i uwagi zawarte w ankietach sprawdzających ocenę pracy Urzędu przez mieszkanców skłoniły władze miasta do uruchomienia telefonicznych zapisów na wizyty w wydziale komunikacji.
     Zapisy prowadzi punkt informacyjny Urzędu (znajduje sie w dolnym holu UM - autor) pod numerem 239 33 99. Z nowej, wygodniejszej formy zapisów korzystać można: w poniedziałki, wtorki, środy i piątki w godzinach od 7.30 do 15.30, we czwartki między godz. 7.30 a 16.30 i w soboty - od godz. 8 do 12.
     Na razie zapisywać można się z najwyżej 2-dniowym wyprzedzeniem. Jak jednak zapewnia rzecznik Zieliński, jest szansa, że wkrótce z urzędem będzie sie można umówic np. tydzień wcześniej.
AJ

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Bardzo proste a skuteczne - wystarczy chcieć.
 • WRESZCIE - Przecież to co się działo do tej pory to horror.
 • Jak się coś spieprzy i potem naprawi, to też to jest sukces. Gratulacje
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Lucjusz(2002-01-21)
 • Pożyjemy, zobaczymy!
 • czy ten dziwny wydział nie może funkcjonować jak wszystkie inne wydziały urzędu ? Jeżeli jest takie zapotrzebowanie na jego usługi czy nie można zwiększyć zatrudnienia ? Przecież jakiekolwiek zapisy w kolejkę świadczą że wydział nie spełnia swojej funkcji w prawidłowy sposób.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kierowca(2002-01-22)
 • Przed wyborami do samorządu - być może bezpośrednimi Prezydenta Miasta, Prezydent Henryk Słonina zmienia niewygodne, utrudniajace życie, skostniałe zwyczaje w Wydziale Komunikacji. Szkoda, że wybory samorządowe nie są częściej, może wprowadzono by więcej korzystnych zmian w obsłudze Klienta w Urzędzie Miejskim.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Andrzej L.(2002-01-22)
 • To najbardziej oblężony Wydział w UM. Bez dyskusji. Czy nie ma możliwości wprowadzenia pracy II zmianowej: 7:00 - 19:00; rzeczywistego czasu pracy będzie mniej ale wydłuży sie okres obsługi co może zmniejszyć tłok. Kupcie w UM dwie karty SIMowskie i aparaty; wówczas umawianie się na telefon będzie bezproblemowe. Wreszcie pomysł najbardziej radykalny - czy nie można wyprowadzic tego Wydziału poza budynek przy Łączności i całkowicie zmienić styl pracy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Żona Kierowcy(2002-01-22)
Reklama