UWAGA!

Konkurs na kreskówkę

Rusza piąta edycja ogólnopolskiego, międzyszkolnego konkursu plastycznego pn. "Akcja Animacja". Mogą wziąć w nim udział dzieci, które narysują zabawną, oryginalną kreskówkę. Najlepsza zostanie wyemitowana na antenie programu Cartoon Network Polska.

Celem konkursu jest promocja animacji, jako jednej z bardziej wymagających i kreatywnych dziedzin sztuki. W tej zabawie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 7 do 16 lat, które gotowe są puścić wodze swojej wyobraźni. W 12 do 20 okienkach komiksowych muszą opowiedzieć historię wymyślonego bohatera - może to być superbohater, kolega z podwórka, śmieszne zwierzątko lub przybysz z kosmosu. Ważne, by postać była oryginalna. Prace dzieci oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych: 7 - 13 lat oraz 14 - 16 lat. Najlepsza kreskówka zostanie wyemitowana na antenie programu Cartoon Network Polska, który jest organizatorem konkursu. Przewidziano także wiele innych nagród, m.in. telewizory, komputery, odtwarzacze DVD i to zarówno dla zwycięskich uczniów, jak i ich szkół.
     Prace konkursowe, opatrzone danymi autora i pieczątką szkoły, należy nadsyłać na adres: Cartoon Network Public Relations, ul. Nowogrodzka 68, 02-014 Warszawa z dopiskiem "Akcja Animacja". Termin upływa 1 lipca br. Szczegóły konkursu można przeczytać na stronie internetowej www.cartoonnetwork.pl.
     
     
     
***

     
     Młodzi elblążanie mają już swoje doświadczenie w konkursie "Akcja Animacja". W 2001 r. zwycięską kreskówkę na konkurs narysował Grzegorz Konopski, wówczas uczeń III klasy Gimnazjum nr 1.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama