UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • do wszystkich przeciwników rządów pis - na tych wyborach nie zaśpimy i wspólnie pokarzemy sprzeciw polityce nienawiści !!! proszę was o to jako przedsiębiorca, obywatel widzący coraz więcej 20-latków nieświadomych wyborów jakich dokonują - nie pamiętających lat 2005-2007 w polsce. mamy już próbkę w mediach odnowionej wojny polsko-polskiej. .. .fakt jest o wiele lepiej gospodarczo niż przed laty ale to nas nie zwalnia z obowiązku czuwania nad dalszym rozwojem - nie lenimy się i tym razem idziemy na wybory. nie można drugi raz pokazać, że od dobrobytu tyłki przyrosły nam do krzeseł. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    Jeszcze.wierzę(2015-10-19)
  • No i mamy właśnie przykład kto tu jadem zieje. .To samo w TV!
  • Ja po prostu obawiam się delikatnie mówiąc osób, które pytają gości na swoich konferencjach np. w USA tydzień temu (Macierewicz) "Czy Donald Tusk był członkiem Stazi ? " -przypominam że Macierewicz to wiceprezes PiS. .. Kolejny przykład ? - Kamiński z CBA - skazany za akcję z nakłanianiem do przyjęcia łapówki za grunty na Helu. .. pamiętacie? Został skazany wyrokiem, a teraz znowu jedna z głównych osób w PiS. .. .w takich ludzi mogą wierzyć jedynie starsi ludzie ogłupiani teoriami słyszanymi w radiu marysia (sam wczoraj słyszałem jak na antenie krytykowano obecny rząd, a gośćmi programu były trzy osoby - nie zgadniecie z jakiej partii - PiS) albo młodzi nie kojarzący kim są ludzie, o których wspomniałem powyżej. .. Czy ja zieję jadem ? Nie wydaje mi się. Po prostu obawiam się kolejnej dawki wstydu jaki musieliśmy znosić w Europie podczas rządów PIS LPR i SAMOOBRONY - to się chyba nazywało pakt stabilizacyjny. .. r
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Jeszcze.wierzę(2015-10-19)
Reklama