UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Panie Gęsicki, co Pan pieprz. .. sz?! - ". .. Dlatego uważam, że prezydent elekt zaczął bardzo dobrze, odcinając się od najbardziej nierealnych obietnic. .. "- co to jest za tekst?! Dobrze, że już na początku wycofał się z tego co obiecał?? Jeśli społeczeństwo tego miasta na takie jaja się godzi to ja już nic nie rozumiem. Ewidentnie głosowano na partię nie na człowieka, przykład? Wróblewski jako jedyny nic nie obiecywał i on właśnie twierdził, że trzeba ocenić realne możliwości miasta, a teraz Wilk przedstawia to jako swój niezależny pomysł. Całe te wybory to śmiech na sali. Trzeba zmienić nazwę miasta na "Naiwniakowo". .. Wybrano samych radnych, którzy tylko ze względu na swoją przynależność partyjną będą się wzajemnie hejtować. .. nic się nie poprawi. .. jak znam aktualne tendencje społ. to pewnie też będzie wina Tuska. Masarka. Poza tym po co oni mają coś robić skoro (I tu się z Panem zgadzam) elblążanie frekwencją pokazali że mają wyje. .. ne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    8
    JestemByłem(2013-07-09)
  • JestemByłem - jak znam autora, to był czysty sarkazm
Reklama