UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Presja społeczna ma sens, jak się po raz kolejny okazuje:)A skoro o tym mowa, to czy wiadomo już co się stało z tajemniczą kwotą 160 tys. złotych, za które włodarz Wróblewski Witold wraz z b. radną Kosecką Marią planują uszczęśliwić mieszkańców kolejną nacjo-statują w naszem grodzie, jakby nie było w czasach pandemii i kryzysu pilniejszych potrzeb? Bo nie wiem czy mam robić nowe memy w temacie kumoterstwa, zmowy i kolesiostwa elit wyprowadzających poza wszelką kontrolą publiczną i konkursem środki publiczne na swoje tajemnicze i podejrzane, prywatne pomnikobudowy w promocyjno-wyborczych celach, z czego od miesięcy nie potrafią wytłumaczyć się mieszkańcom. [Ciekawostka taka naukowo-literacka - mam z tym tematem akcję, jak z Kubusia Puchatka: Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było. The more he looked inside the more Piglet wasn't there. (ang. )] #CudaWianki Hashtagi: #samorzad, #marnotrawstwo, #pomnikoMania, #uklady
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    13
    RobertKoliński(2021-01-21)
  • @RobertKoliński - F. R. A. J. E. R. Z. Y. N. A z ciebie !!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    Precz z czerwoną zarazą !!!(2021-01-21)
  • @RobertKoliński - A co Ty ciągle tylko z tą "nacjo"to że jesteś mało ogarnięty każdy wie ale widzę że masz też fobie a wystarczy pójść do uczciwej pracy i fobie miną
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    0
    Wróg lewaka Roberta K(2021-01-21)
  • @RobertKoliński - O czym Ty piszesz? Trudno Cię zrozumieć
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Dziubek(2021-01-24)
Reklama