UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Księga kondolencyjna ku pamięci prezydenta Pawła Adamowicza

 
Elbląg, Księga kondolencyjna ku pamięci prezydenta Pawła Adamowicza
(fot. nadesłana)

Dziś (18 stycznia) od godz. 15 elblążanie będą mogli wpisywać się do księgi kondolencyjnej, wystawionej ku pamięci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Księga wyłożona zostanie w holu Ratusza Staromiejskiego. Wpisów do niej będzie można dokonywać dziś w godz. 15-18, oraz w sobotę i niedzielę w godz. 8-18. Następnie księga, będąca wyrazem pamięci i solidarności, zostanie przekazana gdańszczanom.

Jako pierwszy do księgi wpisał się prezydent Witold Wróblewski, który raz jeszcze wyraził swój ból i przekazał kondolencje rodzinie, współpracownikom i społeczności Gdańska, w związku z tragiczną śmiercią prezydenta Adamowicza.
       Prezydent Witold Wróblewski wraz z wiceprezydentem Januszem Nowakiem wezmą dziś również udział w pożegnaniu Pawła Adamowicza organizowanym przez Związek Miast Polskich. O godz. 15 w sali BHP będą uczestniczyć w Nadzwyczajnym Zgromadzeniu Ogólnym Związku Miast Polskich. Po spotkaniu wraz z samorządowcami z całego kraju pożegnają wieloletniego prezydenta Gdańska w Europejskim Centrum Solidarności oraz wezmą udział w odprowadzeniu trumny do Bazyliki Mariackiej.
       Przypominamy jednocześnie, że jutro o godz. 12, kiedy rozpoczną się w Gdańsku uroczystości pogrzebowe elblążanie symbolicznie pożegnają prezydenta Adamowicz na Starym Mieście - między katedrą i Ratuszem Staromiejskim.
       W specjalnie wyznaczonym miejscu w kształcie serca mieszkańcy będą mogli składać znicze i położyć kwiaty. Dziś natomiast o godz. 18 w elbląskiej katedrze odprawiona zostanie msza św. w intencji śp. prezydenta Gdańska.
       Bądźmy w tych chwilach razem, łączmy się myślami z gdańszczanami, którzy żegnać będą swojego prezydenta.
      
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama