UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • 22 lata na tym stołku i na pewno miał pan wpływ na decyzję podejmowane w UM wiec na pożegnanie mogę panu pogratulować decyzji o odejściu . Przez takich leśnych dziadków których kreatywność kończy się na ..... I na niczym więcej . Wypadałoby nawet oskarżyć pana i pańskich kolesi o doprowadzenie tego miasta do ruiny. Po tych 22 latach leżenia do góry wentylem młodzi ludzie nie widzą dla siebie miejsca i wyjeżdżają z tego miasta . Poprzez szereg nie trafionych decyzji realizowanych przy współudziale z panem to miasto można porównać do koziej Wólki bo my jesteśmy nawet za Pasłęk . Tam chociaż plac zabaw dla dzieci potrafili zrobić a tu ?! To co proponuje się na dolince jest żałosne . Miejsca w parku planty czy Traugutta jest dużo no ale cóż wy macie w d.. . co ludzie wam mówią . Taka laurka na odejście na emeryturę ale wystawions na własne życzenie za mały wkład pracy na rzecz miasta .
  • miarkuj swój potkok słów. .. .. porządnym się jest całe zycie, a nie tylko w własnym wyobrażeniu młokosie.
  • Nie chciałem nikogo obrazić , chodzi mi jedynie o to że ludzie muszą wiedzieć że na tych stanowiskach pełnią rolę służebną i muszą się liczyć z głosem mieszkańców oraz o to by urzędnicy zaczęli ponosić odpowiedzialność za swoje decyzje nawet karną. Wtedy świat byłby piękniejszy.
Reklama