UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jeszcze jedno, widzę że są wpisy o konfederacji, możecie mi powiedzieć po co oni pchają się do Europarlamentu skoro była manifestacja antyunijna i posłowie konfederacji z Korwinem szli na jej czele? Nieśli jeszcze wielki antyunijny baner. Gdzie tu sens? Tak samo jak Szydło najpierw atakuje unię, chowa flagi unijne, a teraz się pcha do Brukseli.
  • @lol - "możecie mi powiedzieć po co oni pchają się do Europarlamentu" Bo z Unią najlepiej walczyć. .. biorąc od Unii porzadną wypłatę, poprawiając swój i rodziny poziom życia. Obłuda - to słowo pasuje do polityków!
  • Unia siła się narzuca każdemu,również jej przeciwnikom,dlatego chcą oni z nią walczyć od środka,a nie biernie poddawać się jej przepisom płynącym wagonami i obejmującym zarówno jej fanatyków,jak i wrogow
  • A jak chcesz zmienić sposób działania Unii Europejskiej, trzymając się poza nią? Naprawdę nie uważasz, że nie ma w tym logiki? Aby Unia się zmieniła, muszą do niej dojść prawicowi politycy i zająć miejsce komunistów i socjalistów - nie tylko z Polski, ale też innych krajów.
  • I tak, idą też po niemałe pieniądze na prowadzenie swoich biur i kampanii. Czy to źle? Ja uważam, że dobrze, bo POPiS jest sponsorowany przez polski budżet, a mniejsze partie już nie.
Reklama