UWAGA!

Kupuj sprytniej, bo z rabatami!

Kupuj sprytniej, bo z rabatami!

Czy można kupić buty, które przetrwają wiele sezonów, a jednocześnie nie wydać na nie połowy wypłaty? Oczywiście, że tak! W ten weekend wybierzcie się na ul. Żuławską, to tam znajdziecie mega promocje na obuwie renomowanej marki Klaveness Footwear. Bądźcie sprytni i kupujcie za znacznie mniej, zwłaszcza, że taka okazja szybko się nie powtórzy. Tylko teraz obuwie Klaveness Footwear nawet o połowę taniej! 

Klaveness Footwear to norweska marka, która stawia na jakość wykonania, a za tę, jak powszechnie wiadomo, zawsze trzeba zapłacić. A gdyby tak wydać o wiele, wiele mniej? I skorzystać z mega promocji, dzięki której zapłacisz mniej niż połowę ceny za buty cenione przez całą Skandynawię?

 

Wybierz się w piątek (11 października) oraz w sobotę (12 października), w godz. 7 – 18, do sklepu tej marki przy ul. Żuławskiej 14a (znajdziesz go w pobliżu marketu Castorama). Czekają na Ciebie wygodne buty, stworzone dla Twoich stóp, w rewelacyjnych cenach sięgających nawet 100 zł! Przyjdź, przymierz, zabierz je ze sobą. Dobre buty za "stówkę" – takiego rabatu dawno nie było

 

Klaveness Footwear to marka ceniona w krajach skandynawskich i nie tylko, która od ponad stu lat kieruje się dewizą: "To buty są dla stóp, nigdy odwrotnie". Dlatego od początku współpracuje z klientami, którzy je noszą oraz z ortopedami. Linia Komfort – jak wskazuje na to nazwa – to buty wygodne, niosące ulgę, z ponadczasowym wzornictwem, wykonane z materiałów najwyższej jakości.

 

Na uwagę zasługuje także linia Medical – dedykowana jest tym, którzy od butów oczekują znacznie więcej. Osoby z cukrzycą, reumatycy, ale i ci, którym dokuczają haluksy czy palce młotkowate, znajdą tam obuwie, które przyniesie im ogromną ulgę. Ważną częścią są też wkładki ortopedyczne, które tworzone są na podstawie skanu i badania stóp.  

 

Weekend spadających cen i ogromnych rabatów czeka na Ciebie! Tylko 11 i 12 października (piątek-sobota), w godz. 7-18!

 

  Klaveness Footwear
       ul. Żuławska 14a
                  
          Godziny otwarcia sklepu:
          Od poniedziałku do piątku
        Od godz. 7 do 15
                  
       Środa
          Od godz. 7 do 17

      
          Tel: 55 236 33 51

 

----------Reklama----------

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie