UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Również podoba mi się pomysł z ogrodem japońskim w Elblągu - oprócz tego wrocławskiego, o którym p. Leon wspomina gdzie indziej, polecałbym przyjrzeć się również takiemu ogrodowi w szwedzkim Ronneby, zresztą mieście partnerskim Elbląga - piękne i uwielbiane przez mieszkańców i turystów miejsce. Jeśli zaś chodzi o "namiastkę ogrodu botaniczno-zoologicznego", to ja tylko przypomnę, że jednym z pomysłów na zagospodarowanie jeziorka miejskiego (kąpieliska przy Spacerowej)jest m. in. eko-farma edukacyjna, z np. kozami (dają mleko, świetnie koszą trawę:), kurami czy innem animalizmem ku pożytkowi społecznemu; Spokojnego wypoczynku na zasłużonej emeryturze Ludziom Dobrej Roboty życzę:)#PamietajcieOogrodach! Hashtagi: #przyroda, #ekologia, #ogrod, #MiastoToNieFirma!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    8
    RobertKoliński(2021-02-20)
  • @RobertKoliński - Towarzyszu a co wy możecie wiedzieć o zasłużonej emeryturze albo o dobrej robocie? Przecież zawsze było tak że z ciężkiej Polaków pracy dobry komunista się bogaci
  • @RobertKoliński - Teraz to mnie pan komuch zaskoczył niby ateista a w cuda wierzy że kogoś interesuje co towarzysz myśli o ciężkiej pracy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    7
    WróglewakaRobertaK(2021-02-20)
Reklama