UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @sympatyczny artykulik. .. -to prawda, wystarczy pojeździć po Polsce, aby zobaczyć, że miasta porównywalne wielkością z Elblągiem, są znacznie mniej ukwiecone. Nie porównujmy naszego miasta zdużymi miastami wojewódzkimi. One mają znacznie większe możliwości. Ogromnie ważna jest też kultura społeczeństwa. Jestem pewna, że w ukwieconym Ostrowie Wlkp. czy w Dusznikach lub innej miejscowości leżącej na zachód od Wisły, żaden mieszkaniec nie odważyłby się wykopać dopiero co posadzone kwiaty na miejskiej rabacie i przenieść je do własnego ogródka. W Elblągu taka sytuacja jest na porządku dziennym. Chociaż muszę przyznać, że od kilku lat nie widziałam rabat ogołoconych w 50%. Powoli dorasta nasze społeczeństwo do poszanowania wspólnej własności.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    4
    babunia(2021-02-20)
  • @babunia - Droga Pani nie miałem na myśli tych żalosnych rabat kwiatowych ale gospodarkę drzewostanem, sadzenie roślin wieloletnich typu krzewy, trawy ozdobne. Tego w Elbłagu w ogóle nie ma bo dla ludzi z Pani pokolenia i Pana Budzisiaka to czarna magia. Sadzenie bylin na klombach typu bratki i turkusy to dziadostwo z zamierzchłych czasów i marnotrastwo pieniędzy publicznych.
Reklama