UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Ale co Robert Kolinski i spółka mają do zaproponowania elbląskiej klasie robotniczej. No jak narazie to tylko same sprawy, które dotyczyć mogą wąskiej grupy i tak na prawdę przeciętnego obywatela to nie obchodzi. Wsyd lewica wstyd. Ludzi interesuję czy będą mieli co do garnka włożyć a nie jakieś bzdety
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  23
  9
  kalwaria(2017-09-21)
 • RobertKoliński @kalwaria - Jeżeli dla "kalwarii" kobiety w społeczeństwie oraz kwestia ograniczania i pozbawiania ich praw do decydowania o sobie to "wąska grupa", to nie wiem czy śmiać się czy współczuć? Razem ma do zaproponowania całkiem sporo pracobiorcom, nie tylko w Elblągu - od samego początku jesteśmy zwolennikami płacy minimalnej w Polsce równej minimalnej płacy europejskiej, wzmocnienia pozycji Państwowej Inspekcji Pracy oraz nadzoru nad przestrzeganiem prawa pracy przez przedsiębiorców, stałego podnoszenia płacy minimalnej i minimalnej stawki godzinowej do poziomu krajów Zach. Europy, jesteśmy wraz z OPZZ twórcami inicjatywy "Moje prawa są łamane", której celem jest ochrona pracownicza i nagłaśnianie przypadków łamania Kodeksu Pracy przez pracodawców. Postulujemy likwidację umów śmieciowych i zatrudnienie wyłącznie w oparciu o rzetelne umowy o pracę, chcemy zakazu darmowych staży oraz zwiększenia kar dla pracodawców za łamanie prawa pracy. Chcemy 35h tygodnia pracy oraz likwidacji 12-mies. okresu rozliczeniowego, dzięki któremu pracodawcy unikają płacenia pracownikom za nadgodziny. Chcemy większej partycypacji pracowniczej w decyzjach dot. zakładów pracy. To całkiem sporo (a to nie wszystko) jak na młodą partię lewicową, prawda? Zachęcam do zapoznania się z naszym programem:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  19
  RobertKoliński(2017-09-21)
 • @RobertKoliński - nie będzie kilka feministek robić wode z mózgu normalnym kobietom!!!!!
 • Popieram partię Razem, Feministki - a co to są "normalne kobiety" - mohery które wierzą w Rydzyka?
 • @Miks - Ja też popieram partię RAZEM i dziwię się ludziom zatrudnianym przez przedsiębiorstwa, że nie widzą co ma dla nich "RAZEM". Ale może lepiej brać 500+ od PiS-u i nie zastanawiać się co dalej. Ale kiedy pieniądze się kiedyś skończą na zasiłki ale wtedy PiS tak już weźmie ludzi "pod but", że nikt im nie podskoczy.
Reklama