UWAGA!

Lewica się łączy

Cztery partie lewicy pozaparlamentarnej podpisały porozumienie wyborcze. Oznacza to, że stworzą wspólną listę kandydatów na posłów i senatorów. W Elblągu listę otworzy prawdopodobnie Marian Peters.

Porozumienie podpisały partie lewicy pozaparlamentarnej: Polska Partia Socjalistyczna (PPS), Polska Partia Pracy (PPP), Antyklerykalna Partia Postępu Racja (APP RACJA) oraz Komunistyczna Partia Polski (KPP). W oświadczeniu między innymi czytamy: "Polsce jest potrzebna konsolidacja organizacji i partii politycznych szeroko rozumianej lewicy". Z ramienia PPS porozumienie podpisał Przewodniczący Prezydium Rady Naczelnej PPS, elblążanin Marian Peters. To on najprawdopodobniej otworzy elbląską listę wyborczą, na której znajdą się kandydaci połączonych sił czterech partii lewicowych.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • www.pkw.gov.pl
 • Tylko jaką wizję mają te partie dla gospodarki Elbląga i elblążan, czy tylko hasła światopoglądowe, w stylu tolerancji dla różnych seksualnych preferencji.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  znudzony(2005-07-26)
 • Przewodnim hasłem tego zlepku to na początek nachapać się jak najwięcej sobie oraz bliższej i dalszej rodzinie PRECZ Z KOMUNĄ!!!
 • RWEL zapomniałeś jeszcze o "Balcerowicz musi odejść!"
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  HELMUT(2005-07-26)
 • Wizję mają taką jak i inne partie polityczne PiS PO LPR SLD SDPL Samoobrona itd. Dstać się do parlamentu to jest wizja. Precz z komuną i dotychczasową Prawicą.
 • HELMUT ~ jakiś cep-któremy-się-zdaje-że-jest-nuczako ostatnio podpisuje się moim nickiem, a Ty zaraz mnie.. Przecież prawdziwy rwel na temat programu PPS podałby link ~ pps.org.pl
 • zgadzam się z urukiem, dobrych polityków w Polsce trzeba szukać ze świecą, ale czy świec starczy?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  znudzony(2005-07-26)
 • A ja zagłosuję na Samoobronnę to jest partia ludzi wykształconych i inteligentnych, tylko niektórzy z nich zakończyli edukację na szkole podstawowej.
 • Panie Marianie Peters! To dobre pociągnięcie! Akurat jedna kanapa dla Was wystarczy! Ale zapomnieliście o dawnych kolegach z Federacji Socjalistycznych Związków Młodzieży Polskiej, o Świrgoniu i o Leśniaku - tj. kolegach Szmajdzińskiego i Kwaśniewskiego! Nie rócie sobie jaj!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Idee fixe.(2005-07-26)
 • ale mnie kręci Cię podpisywanie się nickiem rwela ;-) tylko żeby mnie nie dopadło PPS+PPP+KPP+APPracja
 • Jakiś głąb rzeczywiście się podpisuje nie swoimi nickami Porzedni komentarz to nie mój
 • URUK i RWEL - wyobraźcie sobie, że nie macie monopolu na zamieszczane tu teksty i sami gubicie się już nie tylko w tych "nickach", ale i bzdurach, które wypisujecie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Idee-fixe-repeet.(2005-07-26)
Reklama