UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Za to co robi Pan Rafal Zemke z lodow Magdy Gessler oraz Panowie z Amore Mio i Molto Bene to powinni dostac od miasta medal! Zeby za wlasne pieniadze organizowac tak super koncerty znanych gwiazd, sciagac piosenkarzy z Wloch czy w niedziele malowac dzieci, puszczac banki, rozdawac balony i jeszcze sa za to krytykowani? Jak nic sie nie dzieje, zle. Jak cos sie dzieje, zle! Ludzie o co Wam chodzi? A co do innych restauratorow, kto Wam broni zaprosic jakas gwiazde? Ja wiem co Was boli. Zydzicie kasy i jestescie zazdrosni, ze caly Elblag zbiera sie tam. Wpadli na super pomysl, dziela sie z innymi, nie licza sie dla nich zyski a zadowolenie gości! Zamiast zazdroscic i krytykowac bierzcie przyklad. A te lezaki od miasta, mega pomysl i gratuluje miastu, ze ich wspiera, chociaz tak! A ludzie jak chca ciszy to sie nie wprowadzaja na Stare Miasto tylko na wies!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    7
    Igor578(2019-07-30)
  • RobertKoliński @Igor578 - To ja zapytam inaczej - czy kiedy do Elbląga przyjeżdżają prawdziwe gwiazdy (nie żebym nie lubił włoskich śpiewaków) z całego świata do np. Mjazzgi, albo odbywa się inne wydarzenie publiczne (nie wiem, Koliński ściąga np. Zandberga do miasta, porozmawiać o kąpielisku miejskim;), to czy te lokale i/lub osoby mogą również liczyć na podobny udział miasta w przedsięwzięciu i wystawienie ławeczek, leżaków oraz zaproszenie mieszkańców i nagłośnienie ich imprez w prasie oraz mediach lokalnych za pieniądze podatnika? Ano właśnie:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    5
    RobertKoliński(2019-07-30)
  • Popieram.Starowka powinna caly rok tetnic zyciem a nie o 22 zamknac i zgasic swiatlo bo przeszkadza to mieszkancom.zobaczcie jak wygladaja starowki w innych miastach.wybierajac takie miejsce do mieszkania trzeba sie liczyc z tym ze tlumy i imprezy do rana...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Ala 51(2019-07-30)
  • @Igor578 - Taaa, wszystko sawm sponsoruje. To może długi odda przy okazji?
Reklama