UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński @Igor578 - To ja zapytam inaczej - czy kiedy do Elbląga przyjeżdżają prawdziwe gwiazdy (nie żebym nie lubił włoskich śpiewaków) z całego świata do np. Mjazzgi, albo odbywa się inne wydarzenie publiczne (nie wiem, Koliński ściąga np. Zandberga do miasta, porozmawiać o kąpielisku miejskim;), to czy te lokale i/lub osoby mogą również liczyć na podobny udział miasta w przedsięwzięciu i wystawienie ławeczek, leżaków oraz zaproszenie mieszkańców i nagłośnienie ich imprez w prasie oraz mediach lokalnych za pieniądze podatnika? Ano właśnie:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    5
    RobertKoliński(2019-07-30)
  • Jezeli ktos cos robi za wlasne pieniadze i zglosi sie do miasta po lezaki czy lawki to nie widze absolutnie w tym nic zlego, wrecz przeciwnie uwazam, ze miasto powinno wspierac takie inicjatywy. A co do artykulow w prasie, kazdy moze isc i wykupic reklame. Nie rozumiem tej zawisci i zazdrosci.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Igor578(2019-07-30)
  • RobertKoliński @Igor578 - Dobry człowieku, ależ mylisz pojęcia - przecież napisałem wyraźnie, że jak najbardziej miasto powinno wspierać takie inicjatywy. Tyle że powinno to robić na równych i przejrzystych zasadach, a nie tylko dlatego, że jeden pan ma z drugim panem dobre układy więc potrafi sprawę z ratuszem załatwić. Widział Pan gdzieś jakieś ogłoszenie miejskie w tej sprawie, że miasto Elbląg oferuje wynajem leżaków, ławeczek, urzędników, służb miejskich etc. do wsparcia prywatnej inicjatywy rozrywkowej? Moim zdaniem jest zasadnicza różnica między działalnością społeczno-publiczną, a prywatą. Skoro żyjemy w demokracji, to równe prawa i równe traktowanie należą się wszystkim obywatelom i mieszkańcom, nie tak?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    6
    RobertKoliński(2019-07-30)
  • A ja zapytam inaczej..... a czy Te osoby, które coś organizują to ruszyły się do miasta zapytac o wsparcie w postaci lezakow ??? Bo jak się okazuje właściciele lokali włoskich knajp oraz lodów Magdy Geslerr odwalają kawał ciężkiej pracy i wykładają WLASNE PIENIADZE aby coś się w naszym mieście zmieniło. A postawienie kilku lezakow to raczej żaden koszt u budżecie miasta.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Alessandra.(2019-07-30)
  • Jakie pieniądze podatnika? Ty dałeś co Ty dałeś.... Stary nikt nie organizował.co weekend darmowych koncertów dla ludzi... A Ty się prujesz o leżaki.... Stary weź odpalntv i kup.żubra i już wiem kij jesteś .....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Mieszkaniec 1410(2019-07-30)
Reklama