UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak widać, to wszystkie komentarze dot. obrony piszą te same osoby. I to zapewne ci co stracili zródełko dochodów z kieszeni podopiecznych, którzy to niby po pijanemu gubili albo przepijali pieniądze. TAK, swego czasu (lata 90-te)dwukrotnie byłem tam gościem, i dwukrotnie wychodziłem z tamtąd goły i wesoły, właśnie dzięki temu, ,wspaniałemu"personelowi. A z tego co wiem, nie byłem jedynym którego to spotkało.
  • Masz się czym chwalić! Lepiej korzystaj z Hotelu Elblag
  • Czy to aby nie są publiczne pomówienia?
  • ale ty jestes tepy nie pij tyle zeby stracic pamiec
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    zgredzio(2020-05-09)
  • No proszę! 7 łapek w dół. ? Czyje to łapki?Nie trudno zgadnąć. A te dwie w górę?to właśnie ci, ,ogoleni''jak ja. .. .i wielu, wielu innych'. Zamknąć ten syf a personel ww placówki do porządnej roboty. A swoją drogą praca przy pijakach, lumpach itd. to żadna przyjemność, To dlaczego wam tak na niej zależy???
  • @zgredzio - A kto powiedział że byłem pijany??/Owszem po kilku piwach zrobiłem awanturę b. żonie. Milicję wezwali sąsiedzi. Po drodze chcieli mnie wypuścić, ale powiedziałem że tam wrócę(błąd). No i dlatego tam wylądowałem. Więc o czym mówimy???
  • i słusznie baba pewnie pyskowała, a mogła lodzika fundnąć i byłby spokój
Reklama