UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zbiórki, fundacje, a zamiast z podatków to wszystko ja dzieciorobow idzie. I plus 500 nie pomoże, kiedy będziesz zdychał na SORze
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    22
    Gosc9876(2020-04-22)
  • 9876 jak nie masz dzieci to nie jesteś potrzebny ani społeczeństwu ani naturze Wiec Zdychaj
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    5
    Ojciec Wirgiliusz (2020-04-22)
  • @Ojciec Wirgiliusz - Serio ? Naprawdę ? To lepiej jest nie mieć dzieci ? Czy sprowadzać na świat żeby taką samą bidę albo i gorszą klepały jak starzy ? Widzę że zaczyna się myśleniem rodem Niemcy lata 30 ste ubiegłego wieku - A swoją drogą - cóż - chłop bierze przykład z konusa z Żoliborza - ten Wasz guru ma dzieci ? No skoro nie - to nie jest potrzebny społeczeństwu - prawda ? czy nie prawda ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    cecece(2020-04-22)
  • @Ojciec Wirgiliusz - "Wiec Zdychaj"Wyspowiadasz się z tego. .. ojcze? Księżulek ci odpuści takie grzechy i fajowo będzie dalej? NIE, jeśli piekło istnieje, jesteś pierwszy w kolejce bez względu na wszystkie Twoje spowiedzi. Pozdrawiam.
  • @Ojciec Wirgiliusz - Ale wam ten PiS porył berety - nie dość że dobrowolnie niezgodnie z ustawą nadrzędną daliście się aresztować i ograniczyć własne prawa i swobody nauczycielskie to jeszcze to - żal mi was bo wiem jak się społecznie staczacie na dno - Jareczek was nie obroni - bądźcie pewni
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    Karwas(2020-04-22)
Reklama