UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mączna, Mączna. .. a ja jestem z Hetmańskiej. Za pilota musiałam zabulić, a nawet za dwa bo jest nas dwoje w domu zmotoryzowanych, na Mącznej mają remont, mają parking, a ja się pytam co ja z tego mam?? dziury w nawierzchni, kasa za piloty poszła w błoto, parkować nie ma gdzie. Korzyści mnie nie dotyczą, a konsekwencje nieudolności ludzi którzy podejmują decyzję już owszem. Mam gdzieś Mączną! Może tak przenieść szlaban omijając parking? z drugiej strony postawić słupki, niech mieszkańcy miasta korzystają ze swojego parkingu obywatelskiego, a mieszkańcy dzielnicy z przywileju zaparkowania swojego auta pod swoim domem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    wnerwiona(2015-12-20)
  • Też mieszkam na Hetmańskiej i poza przeniesieniem śmietnika nie odczułem żadnej pozytywnej zmiany po wybudowaniu tego parkingu. Szlaban zniknął, a po wprowadzeniu parkomatu wszyscy za darmochę będą parkować na niewyremontowanej części. Przesunąć szlaban, a od strony przedszkola przy sielance wbić słupki lub postawić drugi. Niech się reszta udławi swoim darmowym parkingiem i tak tam nie postawicie samochodu bo nie będzie miejsca. Cóż z tego, że było to zbudowane z budżetu obywatelskiego? Przecież tylko obywatele okręgu czwartego mogli na to głosować. Zaraz pewnie pojawia się wpisy, że "ja też głosowałem, a nie mogę parkować". Tak zapewne, najczęściej parkowali tam ludzie z giermków czy ślusarskiej, a nie np. z zawady. Chodzi tylko i wyłącznie o darmowy parking w centrum. Ktoś (czyli miasto) wydał zgodę na szlaban, wspólnoty poniosły koszt, a teraz nagle sobie przypomniano, że przecież tam szlabanu nie może być, ale kasa za szlaban nie zostanie zwrócona. Prawo nie działa wstecz Panie Prezydencie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    mieszkaniecobywatelski(2015-12-21)
Reklama