UWAGA!

Mają pomysł na każde wnętrze

2019-02-06
07:00
 
Zespół AP DIZAJN: Piotr Górski, Milena Gałązka (w środku) oraz Emilia Zych
Zespół AP DIZAJN: Piotr Górski, Milena Gałązka (w środku) oraz Emilia Zych (fot. Michał Skroboszewski)

Mówią, że projektowanie jest dla nich tak naturalne, jak oddychanie. Łączą różne światy i style, a pomysłów nigdy im nie brakuje, przy czym pierwsze skrzypce zawsze gra funkcjonalność. I nie będzie to przesada jeśli powiemy, że spełniają marzenia o własnym, niepowtarzalnym wnętrzu , bo potrafią przełożyć je na projekt, odpowiednie materiały i nadzór. Poznajcie AP DIZAJN – ludzi, którzy tworzą dla innych ludzi.

Ich założenie jest proste: projektant ma ułatwiać życie i pomóc odnaleźć się w "remontowym bałaganie". To on pilnuje wszystkich szczegółów, panuje nad całością. Klient jest osobą, która opowiada o swoim wyobrażeniu odnośnie przestrzeni, a później czeka oraz podziwia. AP DIZAJN to zespół, który tworzą Agata Zambrzycka, Piotr Górski, Milena Gałązka oraz Emilia Zych. Razem zajmują się projektowaniem wnętrz.
      
       Dla nich słowo "kreatywność" nie jest kolejnym szablonem reklamowym, a sensem ich pracy. To ona napędza ich działania i pobudza do poszukiwania ciekawych rozwiązań. Sprawia, że bez problemu podążają za marzeniami oraz oczekiwaniami klienta, a te bywają przecież różne. Dzięki kreatywności potrafią zaprojektować coś małego, np. pokój dziecięcy czy ten przeznaczony do pracy, albo dużego - wnętrze całego domu. Zobacz realizacje AP DIZAJN. Jak sami o sobie mówią: "Nie tworzymy wnętrz uniwersalnych, ale przestrzenie stworzone dla Was".
      
       W natłoku różnorodnych wzorów, materiałów, kolorów i wyposażenia projektanci AP DIZAJN potrafią znaleźć to, co idealnie będzie pasowało do koncepcji i zaplanowanego budżetu. Dzięki temu słowo "remont" zaczyna kojarzyć się z przyjemnym procesem decyzyjnym, a nie koszmarem wybierania i dopasowywania. Zespół towarzyszy klientowi na każdym kroku i pomaga mu urzeczywistnić to, o czym marzy.
      
       Jeśli chcesz zaplanować swoje wnętrze, rozwiać wątpliwości dotyczące projektu, obejrzeć próbki materiałów albo po prostu napić się smacznej kawy i zobaczyć jak wygląda praca projektanta wnętrz przyjdź na DNI OTWARTE w pracowni AP DIZAJN przy ul. Leszno 6. Odbędą się one w najbliższy weekend, czyli 9 – 10 lutego. Możesz też zabrać ze sobą dzieci - dla najmłodszych przewidziano kącik do kreatywnej zabawy. 
       Szczegółowe informacje znajdziecie na Facebooku AP DIZAJN. 
      
------Art. promocyjny-----
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej