UWAGA!

Malutki chłopczyk z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Ojciec aresztowany

 
Elbląg, Malutki chłopczyk z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Ojciec aresztowany

Do jednego z elbląskich szpitali trafił 3-miesięczny chłopiec z licznymi złamaniami kończyn. Lekarz dyżurny powiadomił policję, a ta zatrzymała 29-letniego ojca dziecka. Mężczyzna nie przyznaje się do znęcania nad maluszkiem, jednak decyzją sądu został tymczasowo aresztowany. Śledztwo jest w toku.

Elbląskie redakcje otrzymały maila z informacją o 3-miesięcznym dziecku, które trafiło do szpitala z licznymi obrażeniami ciała. Policja potwierdza i wyjaśnia: - 15 stycznia do jednego z elbląskich szpitali przywiezione zostało dziecko, u którego lekarz stwierdził liczne obrażenia ciała - mówi kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu. - Były to złamania kończyn, także wieloczasowe, czyli powstały w różnym okresie. Lekarz powiadomił policję, sprawa jest badana przez śledczych. Prokurator postawił zarzut znęcania się nad małoletnim dzieckiem oraz jego mamą 29-letniemu mężczyźnie - kontynuuje kom. Nowacki. - Ten nie przyznał się do winy, jednak decyzją sądu został tymczasowo aresztowany. Jeśli zarzuty się potwierdzą może on trafić do więzienia nawet na 8 lat.
       - 29-letni mieszkaniec Elbląga był wcześniej notowany za przestępstwa narkotykowe. W tej rodzinie nie była prowadzona procedura niebieskiej karty - kończy oficer prasowy elbląskiej policji.
       Śledztwo jest w toku.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama