UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Do "Pana" KUPERSA - ciekawe jak będziesz narzekał mając 55 lat i perspektywę jeszcze 12 lat pracy, a Panowie Policjanci w tym czasie będą sobie odpoczywać na emeryturze (zaznaczam dosyć godnej a nie 700 zł). Ja także idąc do policji w wieku 20 lat miałem kolegów, którzy mnie wyśmiewali. Teraz mam 49 lat, od paru jestem na emeryturze nie muszę pracować i mogę poświęcić się swoim zainteresowaniom. A koledzy, którzy 29 lat temu żartowali sobie ze mnie teraz mają smętne minki, bo muszą jeszcze wiele lat pracować i nie wiadomo jaką będą tę emeryturkę mięli. Słuchaj KUPERS - to co piszesz trzyma się kupy, ale tylko kupy. Zrozumiesz to jak zmądrzejesz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    8
    PanEmeryt(2015-07-24)
  • kupy i tylko kupy trzyma się pana teoria na temat panskiej emerytury bo na pana emeryture pracowali ludzie w pocie czola a pan na ich podatkach pierdzac w stolek i nie brudząc sobie zbytnio raczek dziś się z nich smieje ja b ym to policji zdjela niech tez pracują do 67 lat tak jak zwykly dozorca który bardziej jest narażony na utrate zycia bo jest na sluzbie sam a wy jeździcie po dwoje i młodzi ludzie dalej zerujecie na Panstwie pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    prawdomowna(2015-07-25)
Reklama