UWAGA!

Mamy szansę na Euro 2012

Elbląg, Na taki stadion, jak Baltic Arena w Gdańsku, Elbląg nie ma szans, ale może jakieś malutkie centrum pobytowe?
Na taki stadion, jak Baltic Arena w Gdańsku, Elbląg nie ma szans, ale może jakieś malutkie centrum pobytowe?

Elbląg znalazł się na wstępnej liście 110 miejsc, w których mogą być zlokalizowane Centra Pobytowe podczas Euro 2012. Taką informację przekazał prezydentowi Henrykowi Słoninie wiceprezes Zarządu Spółki PL.2012, będącej generalnym koordynatorem piłkarskich mistrzostw Europy w Polsce, Andrzej Bogucki.

Elbląg złożył wniosek do Ministerstwa Sportu i Turystyki o powołanie Centrum Pobytowego w lutym tego roku. W najbliższych dniach Minister Sportu i Turystyki powoła zespół, który rozpocznie II etap weryfikacji Centrów Pobytowych. Jak informuje prezydenta Słoninę prezes Bogucki „na podstawie szczegółowych kryteriów UEFA i czytelnego algorytmu oceny centrów wyłoniona zostanie lista minimum 16 propozycji. Lista ta zostanie przekazana do UEFA w celu jej zatwierdzenia i rekomendowania drużynom narodowym biorącym udział w rozgrywkach Euro 2012. UEFA nie gwarantuje, że wszystkie Centra, które znajdą się na liście rekomendowanej gościć będą drużyny narodowe”.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • e-olimpia.com
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Olimpia Elbląg(2008-04-11)
 • No wezcie mnie nie rozsmieszajcie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Cokolwiek(2008-04-11)
 • to chyba jakieś JAJA!!!!!
 • Prima a Prilis już wydaje mi się, że było - 1 kwietnia
 • Sven 110 miejscowości, a tylko 16 ma być wybranych. Hmmm. Grunt to dobry plan i promocja, czyli dwie rzeczy, które w Elblągu kuleją. Albo nawet nie tyle kuleją, co w ogóle nie mają rąk i nóg. Wątpię, żeby coś z tego było, acz chciałbym się mylić. 3mam kciuki bądź co bądź, patriotycznie. ; )
 • Patrzeć z drugiej strony to dlaczego mielibyśmy zostac odrzuceni skoro żyjemy w mieście historycznym i bardzo ładnym. Slepi tylko nie widzą uroków naszego miasta, a jeżeli chodzi o hotele i obiekty sportowe to nic prostrzego jak wziąć sie do roboty i wybudować. Przecież czas ku temu jest wprost idealny, a my elblążanie powinniśmy to wreszcie wykorzystać. Inwestycje te zostałyby na wiele lat i służyły naszym i nie tylko naszym sportowcom, a i kibice w milszych klimatach oglądaliby imprezy sportowe.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Maroko(2008-04-11)
 • Brazylia ma tu mieszkac podobna, w Hotelu Atletikon, a ternowac beda na boisku Olimpi Elblag,
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ronaldo(2008-04-11)
 • Jaja to mało powiedziane ! Ale bycie w 110-ciu to przecież sukces, którym lokalne władze chełpić się będą przez najbliższą dekadę :) A Gość Maroko to chyba krewny kogoś z MOSiR-u albo lekko. .. .nazwijmy to, żeby nie skasowali : idealista. Takie pier. .. kotka za pomocą młotka. Aż się wymiotować chce. Nawet nie mam ochoty przytaczać minimalnych wymogów, które są konieczne do bycia zapleczem któreś z reprezentacji. Chyba że !!!!. .. .zorganizujemy Mistrzostwa Świata Bezdomnych (przepraszam Bezdomnych) i przyjedzie do nas ekipa Madagaskaru
 • Bardzo dobry pomysł. To swietne boisko. Sprawdziłem. A hotel też niczego sobie. Nie cieknie, nie smierdzi. Są kible. Czego chcesz więcej?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  grajdołek(2008-04-11)
 • Ale to chyba pomyłka jakaś. Ten news miał być podany na prima aprilis. Sorki za spóźnienie. To tylko parę dni.
 • Nawet bramki tam stoją ! A jak przyjezdna ekipa będzie grzeczna to pan Zdzisiu trawę skosi i linie wymaluje. Będzie JUROP jak nic ! Hotel : wypas, mają w MOSIR-rze nowego Wodza, to i o burdel zadba :) Po treningu taki masażyk, że baza do odnowy nie będzie konieczna.
 • Heniek zamiast pakowac kase w modrzewine zrobilby ladny stadion i jakies ulatwienia dl; a inwestorow jesli idzie o hotele. ..
Reklama