UWAGA!

"Mechaniczna" studniówka

Bal studniówkowy w Zespole Szkół Mechanicznych jest jedyny w swoim rodzaju. Tradycyjnie maturzyści z "Mechanika" święto ostatnich 100 dni przed maturą obchodzą w szkole. Tak też było i w tym roku. Zobacz fotorelację i film.

Przez ostanie trzy i pół roku pilnie uczyli się nie tylko przedmiotów ogólnych, ale i zawodowych. Matura im nie straszna, musieli już zdawać egzaminy zawodowe, więc ze stresem są „za pan brat”. W sobotę (20 stycznia) jednak o nauce nikt nie myślał - rozpoczął się dwutygodniowy okres odpoczynku przed nauką.
       - Zabraniam przy stolach rozmów o zadaniach i rozprawkach. Pamiętajcie jednak, że grawitacja istnieje, że niektórych substancji nie należy łączyć, że niektóre substancje są szkodliwe - żartował przed rozpoczęciem studniówki dyrektor szkoły Mariusz Bachanek.
       Uczniowie dostosowali się do zaleceń dyrektora. Po obowiązkowej części oficjalnej, tradycyjnym polonezem ruszyli w tany wraz z nauczycielami. Wszak to ostania szansa przed nadchodzącą maturą, aby chociaż na chwilę zapomnieć o stresie.
       Przystrojony hol zachęcał do zabawy, nakryte stoły do posilania się podczas przerwy. I jeżeli było czegoś żal to końca pewnego etapu w życiu. Później już nic nie będzie takie proste, ale tej nocy wszystkie troski i zmartwienia poszły na bok. Dziewczyny w najpiękniejszych sukienkach, chłopcy w eleganckich garniturach - ta noc była pierwszym krokiem w dorosłe życie.
      
Sebastian Malicki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Studniówki

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama