UWAGA!

Medycy z dyplomami

Mury Medycznego Studium Zawodowego opuści 68 absolwentów. Po raz pierwszy są wśród nich uczniowie z tytułem opiekuna w domu pomocy społecznej.

Absolwenci kształcili się na wydziałach: techniki farmaceutycznej (18 osób), ratownika medycznego (21 osób), terapii zajęciowej (12 osób). W tym roku po raz pierwszy po dwuletniej nauce studium opuści 17 osób z tytułem opiekuna w domu pomocy społecznej.
     - Otwarcie tego wydziału było wyjściem naprzeciw potrzebom lokalnego rynku pracy, a także zapotrzebowania w tym zakresie w Polsce i w krajach Unii Europejskiej – twierdzi Beata Wrzosek z Medycznego Studium Zawodowego w Elblągu. - Szkoła otrzymuje bardzo dużo ofert pracy dla wykwalifikowanych opiekunów w domu pomocy społecznej przede wszystkim z Wielkiej Brytanii, Szwecji, Danii, Włoch i Niemiec.
     Od września 2006 r. Medyczne Studium Zawodowe uruchomi nowe wydziały: opiekunka dziecięca, opiekunka środowiskowa, asystent osoby niepełnosprawnej. Uroczystość rozdania dyplomów odbędzie się w najbliższy piątek, 24 czerwca, o godz. 10.00.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • A moim zdaniem jest tak duze bezrobocie ze i tak uwazam ze tylko moze kilku ratownikow bedzie pracowac a reszta dostanie tylko umowe na staz i po stazu skoczy sie praca niestety sytuacja ratownikow medycznych w elblagu jest beznadziejna
  • Nalezy myslec optymistycznie !!! napewno ci co chca znajda prace nie koniecznie w elblagu
Reklama