UWAGA!

Megazlot Renault

Elbląg, Zdjęcie z ubiegłorocznego złotu
Zdjęcie z ubiegłorocznego złotu (fot. dzięki uprzejmości FUREL)

16-17 lipca (sobota i niedziela) juz po raz trzeci odbędzie się MEGAzlot organizowany przez Fanklub Użytkowników Renault w Elblągu.

- Po raz kolejny zapraszamy wszystkich, którym motoryzacja nie jest obojętna, którzy darzą swoje samochody odrobina uczucia, którzy chcą się po prostu świetnie bawić w gronie podobnych fanatyków jak on/ona – zachęcają organizatorzy zlotu. - Z biegiem lat coraz lepiej rozumiemy Wasze wymagania i robimy wszystko co możliwe, abyście mogli w miłym towarzystwie spędzić niezapomniane dwa lipcowe dni.
     Wśród atrakcji zlotu zaplanowano m.in.: jazdę gokartami po zamkniętym torze, loty szybowcem nad Elblągiem i okolicami, kończąc na wieczornym ognisku. Uczestnicy zlotu wezmą udział w: sprawnościowym przejeździe na czas, jeździe z "Kołem Stewarta", konkursie car-audio, konkursie na najładniej brzmiący wydech i innych.
     - Dla wszystkich zwycięzców oczywiście przewidziane są wartościowe nagrody i upominki – dodają organizatorzy.
     Zlot rozpocznie się w sobotę (16 lipca) o godz. 14.00 meczem piłki nożnej na pełnowymiarowym boisku, które „swoimi rozmiarami może skutecznie wystraszyć osoby stroniące od wysiłku fizycznego”, jak żartobliwie twierdzą organizatorzy.
     Szczegóły na temat zlotu już wkrótce w portElu. Informacje na temat imprezy dostępne są taże na stronie www.megazlot.elblag.com.pl.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama