UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Jakie to ciężarówki mają jeździć przez Nowakowo ? Dokładnie te same, które jeżdżą dzisiaj. Transporty produktów naftowych z rafinerii w Batorowie, samochodowce wywożące nowe polskie elektryki z fabryki w Ujściu i cement z cementowni Cieplice.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  74
  12
  GłębokaMyśl(2021-04-12)
 • @GłębokaMyśl - Nie to samo dobrze jest najpierw znać fakty a potem komentować. ..
 • Czyli mieszkańcy Nowakowa są zadowoleni z rozlatującej się prowizorki jaką jest most pontonowy ? Jeśli nie są to pozostaje tylko dżin z lampy Alladyna. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  3
  GłębokaMyśl(2021-04-12)
 • @GłębokaMyśl - Ciekawy jestem jaka byłaby Twoja reakcja jak dowiedzialbys się o tym, że ciężarówki będą jeździły pod twoimi oknami? Słucham. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  6
  Polityk(2021-04-12)
 • @Polityk - Uściślijmy jakie ciężarówki ? Jeśli chodzi o te potrzebne przy budowie mostu to GM bez entuzjazmu pogodziłaby się z losem ponieważ jako mieszkaniec Nowakowa cieszyłaby się, że właśnie rozwiązuje się problem, który ma grubo ponad 30 lat i cywilizuje się połączenie wyspy Nowakowskiej z miastem. Jeśli chodzi o inne to proszę sprecyzować, co one tam będą robiły. .. ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  2
  GłębokaMyśl(2021-04-12)
 • @GłębokaMyśl - oczywiście, ze chodzi o ciężarówki jeżdżące w trakcie trwania budowy
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  polityk(2021-04-12)
 • @polityk - Jak każda budowa, jak kazdy remont jest uciążliwy, żeby później było lepiej. Czy mieszkańcy Nowakowia to są dzieci, które nie wiedzą takich rzeczy? Przeciez ten most jest dla mieszkańców dla nikogo innego. , bo ruch tam żaden Jeśli mieszkańcy nie chcą mostu to zlikwidować istniejący, a pieniądze przeznaczyć na obrotnicę i pogłębienie toru.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  1
  Ferdek.Schichau(2021-04-12)
 • @GłębokaMyśl - Zaimponowałeś mi tą cementownią :)
 • @GłębokaMyśl - Tak sobie patrzę na te zdjęcia i zastanawiam się, gdzie są te okna, pod którymi mają jeździć te ciężarówki? I ile tych ciężarówek ma jeździć? 2 dziennie? Wyobraźcie sobie, co przeżywają mieszkańcy Jegłownika. Ci to mają problem! Nie znam się, ale zwiększenie obciążenia mostu to może być tylko inwestycja na daleką przyszłość i wcale nie oznacza, że Nowakowo stanie się nagle nowym Jedwabnym Szlakiem bo i kto i po co miałbym tamtędy jeździć?
 • @GłębokaMyśl - Jakie ciężarówki????? To wasze ciężarówki które przyjeżdżają do was po płody rolne, bydło, które przywożą wam nawozy! Więc o czym my mówimy? Dziura zabita dechami i zapomniana przez Boga, nic się w tu nie dzieje syf, kila i mogła. Miejsca bez drogi i prądu ciemno jak w d... Więc o czym tu mowa. Zastanawiam się czego Ci ludzie oczekują trzeba zobaczyć jakie mają obejścia i myślę że boją się mieszkać jak cywilizowani ludzie. Na 400 gospodarstw 25 jest niezadowolonych i straszna afera.
Reklama