UWAGA!

Mistrzostwa Wojska Polskiego w judo

 Elbląg, Żołnierze zapraszają do oglądania walk (tak było w ub. r.,
Żołnierze zapraszają do oglądania walk (tak było w ub. r., fot. Anna Dembińska, arch. portEl)

Od 11 do 13 czerwca w Hali Widowiskowo - Sportowej w Elblągu odbywać się będą Mistrzostwa Wojska Polskiego w judo. W środę (12 czerwca) towarzyszyć im będzie Piknik Militarny, na który żołnierze zapraszają elblążan.

Uroczyste otwarcie mistrzostw z udziałem organizatorów, zawodników i zaproszonych gości zaplanowano na 12 czerwca o godz. 170 na terenie Hali Widowiskowo - Sportowej przy al. Grunwaldzkiej 135, zaś 13 czerwca o godz. 13. 30 zaplanowano uroczyste zakończenie mistrzostw. Walki eliminacyjne i repasaże we wszystkich kategoriach wagowych zaplanowano na 12 czerwca w godzinach 10 - 14. Tego samego dnia odbędą się walki finałowe, które zaplanowano w godzinach 17. 30 - 20. 13 czerwca w godzinach 10 - 13 odbędą się zaś zmagania drużynowe.
       Dodatkową atrakcją w ramach mistrzostw będzie "Piknik Militarny", który zostanie zorganizowany w oparciu o plac przed Halą Widowiskowo - Sportową przy al. Grunwaldzkiej 135 w Elblągu. Startujemy 12 czerwca o godz. 8 i zapraszamy do udziału w pikniku aż do godz. 20. W programie pokazy sprzętu i wyposażenia wojskowego, Punkty Promocyjne jednostek wojskowych 16. Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej, konkursy, zabawy oraz wiele innych atrakcji.
       Zapraszamy mieszkańców Elbląga i regionu do udziału w tym niepowtarzalnym wydarzeniu - 12 czerwca - godz. 8- 20. Jednocześnie można oglądać przebieg całych mistrzostw czyli walk.
      
       Organizatorem mistrzostw jest Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych, Inspektorat Szkolenia Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych, 16. Pomorska Dywizja Zmechanizowana oraz 16. Żuławski Batalion Remontowy. Gospodarzem mistrzostw jest 16. Pomorska Dywizja Zmechanizowana i 16. Batalion Remontowy. Jak co roku nad organizacją i przebiegiem zawodów "czuwa" osobiście Dowódca 16. PDZ, gen. dyw. Marek Sokołowski, który od wielu lat trenuje judo i jest zapalonym zawodnikiem tej dyscypliny sportowej.
      
ppłk rez. Zbigniew Tuszyński

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama