UWAGA!

Mistrzowskie ceny w NaWynos!

Mistrzostwa Świata w Brazylii weszły wreszcie w fazę Play Off. Nic tak nie uświetnia meczu jak wygodna pozycja na kanapie z suto zastawionym stołem. Nasi restauratorzy rozumieją potrzeby kibica więc serwują mistrzowskie, nawet 20% zniżki.

Jesteśmy przekonani, że gdyby Luis Suarez zamówił posiłek przez NaWynos nie wgryzłby się w rywala. W naszym serwisie macie menu, które trafi w gusta każdego.
      
       Z nami oszczędzacie czas i pieniądze. Zamawianie jest banalnie proste, a w Waszych kieszeniach pozostają kolejne złotówki. Po co dzwonić i dopytywać? W serwisie NaWynos masz najlepsze restauracje w jednym miejscu.
      
       Lokale w naszym serwisie to, dla fanów pizzy: Czik-Czuk, La Capra, Mariano, Primavera, u Benka, Strzecha, Kaktus czy Prima Pizza.
      
       Kebabem zaspokoją Twój głód lokale: Amir, Al Capone, Trojan Horse, Istanbul, DaVinci i Marmara. Klasyczne dania, zamówisz natomiast w Barze Kalinka lub "Nowo".
      
       Fanom restauracji polecamy: Imbir, Złotą Arkę, Canapę, Mamma Mię, Restaurację Arena czy Oliwkę. Dla fanów chrupiącego kurczaka jest Hot King lub Kurczę na Telefon.
      

       Nie pozwólcie, aby głód podszedł Was znienacka i ustrzelcie mistrzowskie promocje!
      
www.nawynos.elblag.pl/
       Redakcja portEl.pl jak zwykle życzy smacznego!

Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie